bugün

bütün dizileri,en kısa yoldan duyguları nasıl ele geçiririz? milleti nasıl ağlatırız? diye sorduran draması bol aşk ve aldatmaya dayalı konularıyla ve güzel kızları ve onların berbat oyunculuklarıyla akşamları tv de boy gösteren boktan diziler bütünü.
reklamlarla kendinden bıktıran dizilerdir.

tam bitirecekler bir reklam,
biraz baştan alıp devam edip bir reklam daha,
biraz daha baştan alıp devam edip bir reklam daha.

bu kadar reklam mı olur bitme arefesinde?
saçmalığın dibine vurduğu dizilerdir, anne dizileridir.
yaratanın anneler aracılığıyla yeryüzüne indirdiği işkence türüdür. zaman durur, geçmek bilmez.
Ölüm sebebi yaratacak dizilerdir.
dizilerin isimlerl bile nefret etmek içln geçerli bir sebeptir.
Harem vardır doğru düzgün diğerlerinin dizisi gitmiş pembesi kalmış.
büyük çoğunluğu orta yaş kadınlarına hitap eden dizilerdir.
Daha önce severek izlediğim Güney Kore yapımı i'm sorry, i love you'dan türkiye'ye uyarlanan Bir aşk hikayesi dizisini severim onun dışındakiler tırt. Bir Aşk Hikayesi başrolde Seçkin Özdemir varsa o izlenir zaten.

(bkz: Seçkin Özdemir)
serdar ortaç şarkıları gibi. birbirinden ayırt etmek çok zor.
izlemem, kalıcılığı yok ayrıca o kanala aşina olamıyoruz. en sevdiğim dizi bile o kanala geçse misal heralde diziden soğur, izlemem.
ya burada zamanında annem izliyor devamlı fox'u.

ulan yatıyorum kalkıyorum bitmiyor bu diziler amk. arada evlendirme programı var.

yetti canıma sordum anneme, meğer 3-5 dizi varmış.

lan hep mi aynı muhabbetler aynı konular olur ya.
dünyanın en gereksiz dizileri bile olabilirler ancak gündüz kuşağından reytingin amına koymaktadırlar aynı zamanda.

genellikle orta yaş ve yaşlı kadın kesime hitap etmektedir ancak kalite oldukça düşüktür.
Kazandigi paralari Abd'ye akitandir.
#18593870 ömrümde gördugum en gerzek dizilerdir. gel bi american fox gel bi bizim fox a. pok gotutrur.
763589872568 sezon süren dizilerdir.
Bunları izleyen kız ya evde kalmıştır ya da okumuyordur. Net.
Bi bitmediniz amk.
Efsun atarda.
Kaslı ve yakışıklı erkek
Çok aşırı olmasada , dikkat çekici güzellikte bir kız
Aşırı toz pembe aşk

(bkz: mutlu reyting üçgeni)
boş kanalın boş dizileri.
zengin hayatına özendirme. kaslı erkekler. götü başı sonuna kadar açık kızlar.
karagül haricini çöpe at dizileridir.
samanyolu dizilerinden sonra ikinci sıradadır.
mal turnusolu. bunu gozlemlerim sonucu söylüyorum. yazik.gerizekali neslimizin sorumlularindan sadece bi tanesi.

edit:bende izlemiştim bi aralar,ustumde kalıcı etkileri oldu.bir dizide tum erkekler 'guzel' olan kızı severse bu bize nasıl etki eder beyler? iste öyle oldu.
aylarca izlemeyip tekrar izlemeye başlamanın ilk 5.dk'sında herşeyin anlaşıldığı tuhaf dizilerdir.