bugün

açıköğretimde bu sene açılmış bölümdür.

Programın amacı, gelişen fotoğrafçılık sektörüne fotoğrafın temel teknik bilgileriyle donanmış, sayısal teknolojileri ve bunların süreçlerini bilen elemanları yetiştirmektir. Fotoğrafçılığı bir çalışma alanı olarak düşünenler ve halen bu sektörde çalışanlar için uygundur.

1. yıl
UYGARLIK TARiHi
SOSYOLOJiYE GiRiŞ
iLETiŞiM BiLGiSi
GÖRSEL ESTETiK
TEMEL FOTOĞRAFÇILIK
FOTOĞRAF VE HAREKETLi GÖRÜNTÜNÜN TARiHi
TEMEL BiLGi TEKNOLOJiLERi
YABANCI DiL

2. yıl
SAYISAL FOTOĞRAFA GiRiŞ
SAYISAL FOTOĞRAF iŞLEME TEKNiKLERi
SAYISAL FOTOĞRAF BASKI TEKNiKLERi
KAMERA TEKNiĞiNE GiRiŞ
FiLM VE ViDEO YAPIMI
FOTOĞRAFIN VE KAMERANIN KULLANIM ALANLARI
TÜRK DiLi
ATATÜRK iLKELERi VE iNKILÂP TARiHi
ATATÜRK iLKELERi VE iNKILÂPlarına bağlı ve türkçe fotoğraf çekme becerisi gelişmiş elemanlar yetiştirme gayesiyle açılmış bölüm olsa gerek.
--spoiler--
http://meslekbolumleri.co...k-ve-kameramanlik-bolumu/
--spoiler--
serbest olarak yaptığım 2. mesleğimin bir de diploması olsun diyerekten tercih ettiğim ve yerleşmeye hak kazandığım bölümdür, hayırlı olsundur.
anadolu üniversitesi üniversite mezunlarına sınavsız ikinci üniversite imkanı sunuyor.bu imkandan yararlanıp bu sene kayıp yaptırmayı düşündüğüm bölümdür.
sahi geçen sene sosyolojiye kayıt yaptırmıştım.ne oldu ona ?yok yok ama bu kez devamı gelecek.
internetten başvuru ve kayıt tarihi: 30 Eylül - 25 Ekim 2013 https://kayit.anadolu.edu...Yeni/BasvuruAnaSayfa.aspx
ikinci üniversite olarak kaydolmayı planladığım bölümdür. gerçi insan kaynakları yönetimi de olabilir. hangisini vermek daha kolaydır diye düşündürendir aynı zamanda.
mezun olanlara inanılmaz iş fırsatları yaratan bölüm.

görsel
ikinci üniversite olarak aöf`e kayıt yaptırmayı düşündüğüm bölümlerden biri. büyük ihtimalle bu bölüme kayıt yaptırırım. zaten fotoğrafçılık ilgi alanım iş olanakları genişse sorun olmaz.
fotoğrafçılık hobi olmaya daha büyük bir adaydır.
bugün kayıt yaptırıp kitaplarını kokladığım 2. üniversitem. o kadar içime sindi ki öpüyorum kitapları, okşuyorum. hayırlısı tabe.
benim okuduğum bölümün adıdır. toplamda 2 senedir ancak yatay geçiş yapıp başka bir bölüm daha okusam mı diye düşünmüyor değilim. üniversite okumayı sevdim sanırım. öğretmenlerimin diksiyonu da çok güzel. arkadaşlarımla da iyi anlaşıyorum. kütüphanesi de var daha ne olsun.
bir açıköğretim fakültesi bölümüdür.