bugün

insanın öz güvenini yıkan, kişiliğini yaralayan hüzünlü dakikaların başlamasına sebebiyet veren durum.

facebook profilimde fotoğrafım yoktu, batman resmi vardı. kanka da tanıştırmak için birini ayarlamıştı. kızla baya sohbet edip sinemadan müzikten hayattan konuşmuştuk. onun fotosu vardı, güzel kızdı görür görmez beğenmiştim. en sonunda sohbet senin niye foton yok sorusuna geldi. istersen koyarım dedim. tamam dedi. fotoyu koyunca direkt çevrim dışı oldu. insan en azından beğenmedim veya tipim değilsin diyebilirdi. bazı insanlar gerçekten gaddar.
batman resmini profil fotosu yapacak birinin zeka yaşını düşünüp karşısına ne tür birinin çıkacağını bilmesi gereken kızdır.
Bardağın dolu tarafına zorlarsak hatta bayağı bir zorlarsak hanım kızımızın interneti kopmuş da olabilir. Hemen üzülmemek lazım.
the joker karakterini seven kız eylemi.
Sesli güldürmüştür. Izdırabın, hayatın acı gerçeklerinin cümlelere dökülmüş halidir.
ayıp etmiştir.
ama batmanden hiç mi düşünemedin bacım.
meksika sınırını geçerek tepkisini ortaya koymuştur. evet.
çeşitli sebepleri vardır.
1) netten düşmüş olabilir.
2) o esnada babası odasına dalmış olabilir.
3) sizi beğnmemiş olabilir.

3 numaralı sebep acıdır. karaktersizlik belirtisidir. insanı kırmamak için bir şeyler söylemeyecekse de en azından dolaylı yolla anlatabilir. *
beyaz atlı prens lafını ciddiye alan kızdır.

doğar doğmaz 'prenses' lakabı verilmiştir kendisine.

özgüven sıfırdır. offline olması o yüzden.

tipim değilsin de geç. bu konuda vicdan yapmaz kızlar.

yaptığının terbiyesizlik olduğunu bilmez, işine gelmez.
çıkmaz sokakta kıstırılıp double yapılası kızdır.*
internetinin kesildigini dusunerek kendine iyilik yapilmalidir.
insanın hayattan tamamen soğutan durum. şu an bu şarkıyı dinleyip ağlıyorum:

http://www.youtube.com/watch?v=wPNfV8BCzYk
hayata dair iç burkan detaylara örnektir. bardağın dolu tarafından bakarsan 'tipe bak yarraaam hoahahaha' demesinden iyidir böyle
düşün boşver.
(bkz: yaran başlıklar)

en depresif anımda bile güldürdünüz lan. yinede gerçekleşmesin dediğim olaydır. nitekim öz güven falan bırakmaz adamda.
insanı derinden yaralayan vahim durum.
offline olmasına müteakip arayıp; "yoldayım sana geliyorum" diyen kız ise candır.
ön yargının daniskasıdır.
insanı gerçekten üzecek bir davranış. düşünsenize, siz bir kızla sohbet ederken yakışıklı olmadığınızdan dem vuruyorsunuz ve kız fotoğrafınızı istiyor, siz böyle bir şeyin olmayacağını söylüyorsunuz ama kız hala ısrar ediyor, siz de gönderiyorsunuz fotoğrafınızı. derken, "aa, çirkin değilmişsin ki dediğin gibi!" diye geri bildirimde bulunuyor size. siz de seviniyorsunuz ve ardından şu cümle geliyor: "çirkin olsaydın hemen kaçacaktım cevap vermeden."

gördüğünüz gibi, az kalsın başıma geliyordu. belki kırılmamam için rol yapıyordur. olabilir mi? evet ama ben inanmak istemiyorum. ehe.
yakışıklı değilsin ama sempatiksin,tatlısın demesinden iyidir.
berke sen çok iyi birisin ama benim internet paketim bitti. ok kib bye.
- Foto koysana hadi lüüttfeeen söz ama sadece merak ediyorum başka bi şeyden değilllll noluuur.
+ yaa şimdi off...
- Hadi ama ya kırma beni biz dostuz ben seni tipinle mi...
+ tamam koydum bak.
- yargılayaca....
+ Zeynep?
-
+ Zeynep orda mısın?
-
+ ???

Ertesi gün zeynep'in nicki (bkz: son uçurulan yazarlar) listesinde başsıradadır.

(bkz: kendi isteğiyle silinen sözlük yazarı)
Artık nasıl koyduysanız çevrimdışı (!) etmiştir karşınızdaki kişiyi.
Engellemiştir. Nasıl bir tip varsahahaha.
Direk engeli basmış .
nereden baksan kabalık, insanları kırmayı ne kadar çok seviyorsunuz amk.

kibarca "tipini sikeyim ahahaha, siktir git" deseniz zaten adam anlayışla karşılar.

üzmeyin insanları yellozlar.
çirkin bir piç kurusu olduğunuza işarettir.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar