bugün

doğruluğu kesinleşmemiş herşeyi başına çok önemli acil...!!! gibi salakça notlar yazarak listesindeki herkese dağıtan salaklar gurubu. istanbul üniversitesi nde özürlülere sandalye dağıtılıyor diye bir de kadıncağızın cep telefonunu verenler vardı. hala gelir. 4440911 türkiye de tüm hastaneler birleşti diyen hala dolaşıyor. yahu biriniz de üşenmeyin bir arayın bakalım doğru mu? haa senin gibi salak arkadaşından geldi ya sana kesin doğrudur.hemen dağıt millete. allah ın salağı seni.
genellikle kamu kuruluşlarında görev yapan, her gördüğü bilgiye balıklama atlayan, sanal dedikoduculardır. insanı mail kullandığına bin pişman etmeye yeminlidirler.

(bkz: solitaire oynayan sekreter)
(bkz: forward maillerden kiz adresi alan abaza)
hala msn in paralı olacağını beklerler. * *
(bkz: forward delisi insanlar)
bunlar bir kez bile şahsa özel mail yazmazlar. akılları copy paste çalışır. ve onlarca farklı adres ile birlikte sizin adresi de ona buna gönderir. bunu yapan manyaklar bir bokmuş gibi bir de facebook davetiyesi atarlar. işte böyle davarlardır kendileri. ulan diyorum. bir gün selam nbr yaz. abuzik bir sitede arkadaş olarak gözükmenin anlamı ne.
ama vefa nasıl bir semtse, zeka bunlarda olmayan bir şeydir.
suratina kezzap atilip kacilmayasi, orada oyle zevkle izlenesi kisiler. *
aylak insandır bunlar. yapacak işleri yoktur sürekli hayata dair abuk subuk mailler gonderirler.
an itibarı ile "cnn kampanya düzenledi.2012 olimpiyatları için türkiye ye oy verelim" diye mail gönderebilen salak türü.
bir süre önce şöyle bir entry mail yazmıştım:

"eğer ki bir sabah uyandığında bir serçecik pencerende cik cik ötüyorsa bil ki eski bir dostun seni hatırlamıştır. belki de bill gates birden aklını yitirip bütün servetini dağıtma kararı vermiş ancak msni paralı yapmıştır. eğer ki ay sonunda messenger faturası görmek istemiyorsan git msn.com a bak. mavi msn adamı yeşil oluyor.
ülkemiz topraklarındaki 5 katrilyon dolarlık hoşafyum elementini çıkarmamıza engel olan kahrolası kamboçya hükümeti sözüm sana; bundan sonra hiç bir kamboçya ürününü kullanmayarak seni yerle bir edeceğiz. ayrıca migrosu abdullah öcalan satın almış ama gizli güçler, dış mihraklar bunu bizden gizlemiş. migrosa gidip bölücü örgüte para kazandırmayalım. bu mail hacdan geldiği için ayrıca bir önem arzediyor. bunu ciddiye almayan pakistanlı bir günahkârı allah fareye dönüştürdü. aha da aşağıda ispatı. nal gibi fotoğraf. ben daha ne yapayım?
eveeeet. bütün hassasiyetlerinle oynadık mı, yeterince provoke oldun mu? eğer bu entryi 500 kişiye göndermezsen vatan bölünecek, pkk azacak, beleş paradan olacaksın ayrıca cehennemde cayır cayır yanacaksın, yok eğer gönderirsen allah ne muradın varsa verecek. benden söylemesi."

daha sonra bu maili, bana sürekli aynı klişe mailleri forwardlayan arkadaşlarımın da içinde olduğu 20 kadar kişiye, mailin içine yeşil msn adamı ve fare fotoğrafı ekleyip gönderdim. güya hem makara olacaktı hem de bu maili alan forward manyağı arkadaşlar bana tekrar bu mailleri göndermeyecekti. ancak aradan 2 gün geçtikten sonra, bu forward manyağı arkadaşlardan biri gayet ciddi bir şekilde maili ofiste karşı masamda oturan arkadaşıma iletti. artık o günden beri hiç sinirlenmiyorum bu maillere çünkü görebileceğim en dip noktayı gördüm. o arkadaşla da mümkün olduğunca az konuşuyorum.
(bkz: forward maillere sinir olmak/#3996232)
yazılım şirketlerine uşaklık ettiklerinin farkında olmayan topluluktur.
icine enistemin de fena sekilde dahil oldugu grup. kendisi 60 yaşın uzerindedir.
mailleri sözlüğe de taşımaya başlamış olan kitle.
10 kişiye yollamazsan başına büyük bi felaket gelecek gibisinden konular içerir bu manyakların gönderdiği mailler.
bir de bunlar hep hotmail kullanırlar.
aveanın 5000 sms tarifesiyle artık telefonlarımıza kadar ulaşabilen yüce toplululuk.