bugün

donuza eklenip geçilecek yazar. başka da amaca hizmet etmiyor.
görsel
(bkz: o güzel yazarlar o güzel porschelere binip gittiler)

Şaka lan şaka güzel falan değildi.evet.
Silik olması üzmüş yazar.
Seni unutmayacağız reis.
adamın dibi yazarıdır evet.
https://www.youtube.com/watch?v=KpSKioyXPhw
sanalda silah çektiğinden beri ilgi alanımda olan yazar. kızdırmayın ve fındık fıstık atmayın, aksi takdirde çelik yelek ihtiyacı doğabilir ya da moderasyon sizi tatile çıkarabilir.
tam bir görgüsüz.
Doğan l ye binen fakir.
Ben de şu fotoğrafı çekileli tam 23 sene oldu ama benimkisi Doğan slx, yani Türk mersedesi.

görsel

Dengim değilsin lütfen huhatam olmayalım.
Bu herif taş çatlasa 22 yaşında gelmiş burada 90 lar edebiyatı yapıyor çok ilginç.
(bkz: Makaddan kumanda)
kumanda fetişi yazar.
Ağzında bir şeyler varken nick almış yağız delikanlı.
Totonok'un yandan yemis cin cakmasi comar versiyonu.
(bkz: haa şş)
Ulan ne güldüm ya. Adam annan la morgan freeman ı ayırt edemiyor ama sorsan siyasi deha. Bunların en donanımlısı bu halde kalanları siz düşünün.
Bir kezban bir mahmut'taki mahmutun repliğidir. Söylediğinde oyle bir otururdu ki ağzına yakaladığini mikicekmiscesine soylerdi.
Nikini alırken bile elindekini bırakmamış.
adamın dibidir. severim kendisini.

neden eksilendiğimi merak ettim şimdi ama.
At gözlüklü ve akpli bir yazar. Her seferinde chp'nin yaptıklarını kötüleyip akp'nin genel başkanının elinde Kur-an ile oy istediğini göremeyecek kadar yobaz.
ağzı silindirik formattaki nesnelerle dolu olduğu zaman konuşmaması gerektiğini öğrenmesi gereken yazar.
tıpkı bir maymun gibi.
Hayir oyu verenleri pkk ile ayni safta göstermiyor, adam kabak gibi ortada olan bir gercegi dile getiriyor.

hdp/pkk hayir oyu vermiyor mu?
Veriyor. Ee?

Yine de ne verirseniz verin sahsen umrumda degil. Ama hayir kampanyası icin kapimi calip rahatsiz etmeyin lutfen.
uludağ sözlük yazarı. sanalda silah çekmeyi seven bir varlık. evrim teorisine olan saygımdan dolayı kendisine fındık fıstık atılmamasını ve başlık altında sigara içilmemesini öneriyorum.
yine kuduruk ergenusların bayat esprilerine maruz kalmış adam gibi adam yazar, nefer.

edit: o değil de evet zincirine senin yerine oytunkaran ı yazsaydım şu an kemalist çevirmece oynuyorduk. tıkadın la zinciri neferrrr.
Keşke ağzındakini çıkarıp nick alsaymış dedirten yazar.