bugün

zor iştir. birçok farklı yol farklı metod izliyorum ama bir yerde kaybediyorum.
varsa güzel öneriler bekleriz efenim.
Wall streetin kurdu filmini izleyip. yatırım uzmancılarına güvenmemek sayılabilir. paranız cebinizde kalır bu sayede bir nevi kazınmış olursun.
düdüklenmenin forex şekli.
yoktur bilader. boşa paranızı çarçur etmeyin. fırsatlar ülkesi değil burası.
kumar oynar gibi dalmayacan, konunun uzmanı danışmanlar var takip edecen.
yoksa git kıbrısda kolları çek daha iyi.
ben bi deniyim dedim olmadı yani. Sonucunda forex firmasında ki sürekli beni arayan, doğaçhan ile flörtleşiyoruz. Benim forex bakış açım bu.
Analiz, piyasa bilgisi üst düzeyde olsa bir yerden sonra kaybetmeye başladığın sistemdir. Bulaşmayın bulaştırmayın.
Istedigin kadar takip et, Kaybedeceksin!!!
gcm forexten uzak durun. para çekme talebimi ciddiye almadılar aylardır.

1 kişiden 50 lira yolsak bile kardır diyorlar.

gidin adamakıllı bankanızın anlık borsa takibinde takılın.
hiç bulaşmayın gidin iddaa oynayın arada bir 7+ kovalayın kazanma ihtimali daha yüksek.
kumar merakın varsa uzak dur.
Ilk olarak yatırım yapacagınız forex şirketini iyi seçmelisiniz çünkü kaydolurken yaptıgınız sözleşmede teknik bilgiler önemli.
her şirketin oranları aynı degil büyük ölçüde farklılık gösteririr.
bilgi birikimi, analiz, disiplin ve analitik zeka ile sülalenize bile bakabilirsiniz.
Forex piyasasına az çok bende girdim ve bir şeyler öğrenmek,ilerlemek için grup kurdum ve bu şekilde ilerleyerek bir şeyler yapmak istiyorum ancak bilgili arkadaşlar lütfen bilgilerini esirgemesin konuşabiliriz.
Ayrıca ekşide başka bir başlıkta da bilgi veren olursa mesaj atabilir.
Bir profosyonelden eğitim almadan piyasaya girmeyin.
neden elaleme para kazandırmak için paylaşılacağı bilinmeyen yollardır.

lan adam çok biliyorsa kendi oynar kazanır. millete niye kazandırsın?
görsel
ilk çıktığı zamanlar ilgilenip parayı vuran bir iki arkadaşım vardı. daha sonradan devlet müdahil olup 1 e 100 veren kaldıraç sistemini yasaklayıp piyasaya giriş limitini 50bin olarak belirleyince acemiler çekildi ustalara kaldı forex.
Önce kazanma/kaybetme oranlarına bakmak lazım. Forex kazanan yatırımcı oranı ortalama %24, kaybeden yatırımcı oranı %76.

Bu orana bakarsanız her 4 yatırımcıdan 1'i kazanmakta.
Çok riskli bir piyasadır. Saniyeler içinde paranız katlanır ve siz bu süre zarfında satış emri girene kadar paranızı kaybedebilirsiniz.

Mademki yatırım yapmaya karar verdiyseniz bunu bist borsalarında değerlendirmek gerekir.

Forex piyasasında anlık işlem yapıldığı için çoğunluğu şans üzerine kuruludur fakat borsa yatırımında şans işinden çok mantığınıza dayalı bir piyasadır. Yatırım yapılacak şirketin önce temel analizini (sermayesini, bilançosunu, yatırım haberleri, borçları, önemli gelişmelerini vb) ve teknik analizini yaparak daha güvenli bir limanda yatırımınız olur.
forex te para kazanma değil forex te para batırma yollarıdır. sözlükten öğreneceğin bilgiyle ancak üzerine forex yazıp ışıklarda su satarak para kazanırsın.
kazamazsın

uzun uzun yazsam kimse okumaz

daha helecenalı hale getireyim.

hani anasının yaptığı yemeklerin fotosunu

buralara ben yaptım diye atan bir kezban var ya ?

sen de o sun.

adam 30 senedir o işi yapıyor.
binary options'ta kazanma yollarıyla aynıdır. kazanamazsın kardeşim. 10 kişiden 2 si kazanır, 8 i kaybeder.
uzun süredir haşır neşir olduğum dünyanın en büyük piyasası. aklınıza gelebilecek bir çok ülkenin para birimini burada takas edebilirsiniz. böyle büyük bir piyasada tutunmanız zor fakat imkansız değil. Öncelikle düzgün bir site bulmak gerekiyor.
Kesin kazanç getiren bir yöntemi var ama söylemem. Adilik olsun maksat. Ayrıca zırtapoz fx, düttürü fx gibi firmalar paranızı bile çekemeyeceğiniz; yalancı sinyalcilerle çalışan merdiven altı firmalardır. Boşuna vakit kaybetmeyin oralarda.
Fon gibi güvenli olayı bilmiyorsanız uzak durun.
Fonlarda riskiniz 1-2 ise... Hisse al satda 4-5... Bunda bildiğin 10dur 20dir.

Direk giren gerzekalıdır!
En fazla 1000 tl koyun unutun pratik yaparım derdin o ayrı.