bugün

çok söylenen ama dinlemesi zevkli olan yalanlardır.

-geçen gün fm oynuyorum. aldım mecidiyeköyspor u. süper lige çıkardım. messiyi transfer ettim. şampiyonlar ligi şampiyonu oldum.*
ne kadar doğru bilemem ama geçen bi arkadaşın anlattığına göre; eleman cm oynarken 2059 yılına geldiğinde ''you are dead'' yazıyormuş. ulan inansam mı inanmasam mı bilemedim ki. herşeyi geçtim, 2059 yılına kadar oynayan adama saygı duyarım aga. adam artvin hopasporla şampiyonlar ligi kupasını almış lan.feyse ekran koyduydu ibne. bunu yapan adamın öldüğüne de inanırım amına koyim. saçma sapan oyuncular çıkıyomuş bi yerden sonra. hatta mevcut futbol sistemi değişip, maçları uzayda falan yapıyorlarmış.. dünyaya düşen topları 4 gün sonra mekikle gönderiyorlarmış.hakemler kart göstermeyip futbolcuyu oracıkta sikme hakkına sahipmiş. binevi yiyiş dönüyor yani oyunda. şşşş abarttım sanki la. ama buna benzer bir takım serserilikler oluyomuş yani.
söylenmeside dinlenmeside zevklidir.
bu oyun her türlü saçmalığa açık bir oyundur tiryakisyim oradan biliyorum. ne anlatırlarsa inanırım aga ne yalan söyliyim hile yaparak messi yi de alınır corumsporla sampiyonlar ligi de kaldırılır, hararetli hararetli muhabbetinin yapılması paha biçilemez.