bugün

buranın kurucusu ile hemenpaylaş'ı kuran kişi aynıdır. ikisinde de başarısız olmuştur.
fazla kaynamıştır kaynarken buharlaşmanın etkisini göz ardı etmiştir ve nihayetinde dibi yanmıştır. olacağı buydu koca gün 3-5 entry onlarında çoğu nick altıyla gidiyordu ama hala kuyrukları havada açılmasını istemiyorsanız susun musun oldu. o değil bu etry bile fazla.
direkt olarak nargileyi çağrıştırmış ikileme.
2-2,5 senemi gömdüğüm yer. güzel eğlendiydik.
kurulduğu günden itibaren sürekli entrikaların döndüğü bir sözlüktü. sanırım ego savaşı bitti ve gestapolar kurşuna dizildi. zamanında 60 yazarın 24 saat içerisinde ayrılma olayının sorumlusu, bayrak taşıyanlardan biri olarak söylemeliyim ki, * server patladı falan kocaman bir yalandır. o nasıl bir server ki öyle kafasına göre yedekleme yapmadan 4 yıllık birikimi silebiliyor. adamı öttürürler. 82 kişinin ayrılmasından sonra sevgili adminesi kendi ayarında yazarcıklarıyla bir süre daha dayanmış, ancak coder'inin de askerde olmasını fırsat bilerek egosunu daha çok şişirmiştir. eh, 3-5 tane ebleh adamla da büyük bir sözlük olduğu iddia edilemeyeceğine göre lüzumsuz masraftır diyerekten sözlüğü kapatıp insanlara da böyle bir yalan söylenmiştir. işin mutfağını bilmesek hani inanacağız bu tür söylemlere de... en çok güldüğüm ise malum 82 kişinin ayrılmadan önce kralcılar tarafından pohpohlanıp ayrıldıktan sonra "yea zaten adam değildiler" denmesi falan.

ilahi adalet böyle bir şey belki de. ha bir de ego gerçekten kötüymüş, direkt olarak görüyoruz sonuçlarını.
an itibari ile tekrar açılmış sözlüktür.

http://fokurfokur.sozlukspot.com/
yazıktır. çok kötü hissettirmiştir yokluğuyla. evet çok uğramıyordum ama şimdi var olmayışı kötü oldu. http://fokurfokur.sozlukspot.com/ linkine tıkladığınızda ise önceden orada az da olsa zaman geçirmişseniz, sol frame'deki "`31 temmuz 2011, pazar bugünün başlıkları (0)
başlık yok! burası bom boş!`" yazısını gördüğünüzde sözlüğün eski halini hatırlayacaksınız ve üzülmeye meyilliyseniz şuan, üzüleceksiniz. sanki önceden kahkahalar tebessümler eksik olmayan mutlu evden geriye kalan tozlanmış ve bir ayağı kırılmış ahşap sandalyeymiş gibi.. evet sadece bir sözlüktü ama benim için bir ilkti. evet sözlüğü geç farkettim.
yazarlık mertebesinde pişmeyi sağlayan ve hergün yokluğunu biraz daha hissettiren oluşum.

yazar serzenişi: olsa da yesek
(bkz: closed)

ömrümün en güzel yıllarından birkaçını yaşatmış sözlüktür.
sözlük alemi ile tanışmama vesile olan ilk göz ağrım idi. şimdi hakkında yazılan bazı yazıları okuduğumda insanların bir sözlükten neler beklediğini gayet iyi anlıyorum. ne işiniz var admin ile? pastadan pay mı alacaksınız? sen yazsana efendi gibi yazılarını. sana ne karısından kızından. öhm.. neyse, özlenilen sözlük.
en sonunda kendisi fokurdayıp buharlaşmış sözlük.*
özlenen sözlük, ilk gözağrım. Batuhan ve cenk'le olan atışmalarımı, kirkor trolünün ortalığı birbirine katmasını, bengisu'nun beşiktaş aşkını, yönetime olan atarlarımızı çok özledim lan! Sevgiyle kucaklıyorum hepinizi.
geri dönüş sinyalleri veren sözlük.

http://www.fokurfokur.com
el attğımla kapanması bir olan sözlüklerden. Galiba geri dönecekmiş. Mutlu etti beni ferro.
2. Nesil yazarlık yaptığım, teması hoşuma giden ve üyelerinin çoğunluğunu deistlerin oluşturduğu buna rağmen görüşlere saygının en önde tutulduğu eski bir sôzlük.
o sözlükte yazan her yazara buradan selam ederim. birimiz adresi satın alıp açsa hiç fena olmaz hani. saygılar efenim...