bugün

(bkz: fm de şampiyon olunca ablaya kaldırmak)
(bkz: yaran yanlış okumalar)

not : evet az önce böyle okudum.

tanım : fm de ilk defa şampiyon olmuş yazarın yapacağı iş.
bilgisayarı kapatıp yatması gereken fenerlidir.
(bkz: fm den şampiyonluk haberi mi var)
(bkz: inanılır gibi değil böyle oyun görmedim ben) *
"fm asla fm değildir" demeye sebep olan kutlama çeşididir. anneyle, babayla, kardeşle, sevgiliyle, arkadaşla yapılanları vardır ki sonuncusunu yapmışlığım bulunmaktadır.

zenit st petersburg şampiyonluğa gitmektedir ve ligin son maçıdır. arkadaşlar eve davet edilir, maç 90 dakikalık yapılır, maç sonunda şampiyonlukla birlikte, maç öncesinde hazırlanan mavi-beyaz elişi kâğıtları vantilatör açılmak suretiyle sağa sola dağıtılır. zafer sarhoşu gençler kendilerine geldiklerinde "n'aptık lan biz?" deyip normal yaşantılarına devam ederler.

ha bir de şu var ki,

(bkz: fm şampiyonluğunu gta da silah sıkarak kutlamak)
abiye parmak atmaktan çok daha kötü olmayandır.
şampiyon olamayınca babayla kafa tokuşturmak gibidir. *
maazallah bu bünye bi de şampiyonlar ligini kazanırsa bütün mahalleliyle kolbastı oynar.
- bu halayı bana lütfeder misiniz?

+ önce şampiyon ol da gel.
ali şen'in hayatı boyunca yapamayağı şeydir.

ali şen fm'de değil zm'de şampiyon olur.
(bkz: halay fm)
(bkz: gökhancım çok güzel çıkmışsın)
yanlış anons olduğu duyulunca abladan bir bardak çay istenecektir.
(bkz: fm de şampiyon olunca arabayla konvoya çıkmak)
(bkz: tipik fenerbahçeli davranışları)**
placebo38 tarafından henüz yapılamamış olandır. ablam yok bu birincisi, ikincisi de yaş ortalaması 24 olan süper seksi valencia cf kadromla henüz şampiyonluğa erişemedik.

hayır o değil de gencecik adamlarsınız lan, çatır çatır top oynayıp, çeliktepe cengizhan lisesi oyuncuları edasıyla "top geçecek adam geçmeyecek, kıran kırana oynuyoruz" demeniz gerekirken, sezonunun bitimine iki ay kala bir maç oynayıp öbür maç dinlenmek olur mu?

bunlar bir yana freddy guarin gibi bir fm yıldızının kondisyonu buna elveriyor. ağlasam mı bilemedim.
kupa görmek fm de herkeze nasip olmayacağı için büyük başarıdır.
son hafta şampiyonluğu kaybedince bir büyük açmaktan daha eğlencelidir.

(bkz: sıkıntı var)
(bkz: takım elbise giyip fm oynamak)
bir başka versiyonu için fm de şampiyon olunca arkadaşlarla toplanıp tur atmaktır.

bunu yaptık lan biz. bastık bağdat caddesinde "daaaaat daaaaaat" kornaya abana abana gittik, millet bize deli muamelesi gösterse de yaptık. sene 2009, gözlerinizden öperim güzel kardeşlerim.
küçük hesapların peşinde koşan adam.*

o değil de hacı,ben başlığı çok fena yanlış anladım.ilk okuduğumda''ablaya halaya kalkmak...''hani sapık ruhlu biri de değilimdir.**
(bkz: fm de fenerbahçe ile türkiye kupasını almak)
o kadar da değil de ilk oynadığım da neydi arkadaş. fm 2006lardaydık o zamanlar ilk aldığım takım tabi ki galatasaray. Türkiye kupasın da şanlıurfasporu 1-0 yeniyorum diye nasıl seviniyodum. lannn ben yendim lan diyordum. meğer ne prosedürleri varmış oynadıkça öğrendim. sonra aynı kalite de olan takımları 8-0 9-0 bu gibi sonuçlarla geçtim. sonra fm 2009a geldik tabi, eskişehirsporla 2074e kadar geldim. en az 20 şapiyonlar ligi şampiyonluğu ve sayısız kupalar. kimler geldi kimler geçti takımdan. en unutamadığım da selçuk benli diye bir elemandı. adamın her vurduğu goldü arkadaş. taktik neydi diye sorarsanız çok kolay oyuncuları alıp alıp kiraya veriyorsunuz, ertesi sezon satışa çıkartıyorsunuz bütçe oluyo 360 m. doğal olarak tabi alt yapı gelişiyo stad gelişiyo antrenörler gelişiyo. hiç Allahtan korkmadın mı o kadar oynadın derseniz. o zamanlar gözüm başka bir şeyi görmüyordu. ama öyle bir oyun işte. pişmanmıyım? evet pişmanım. çok daha ileriye gidebilirdim.