bugün

Helal olsun yönetime. Durup durup turnayı gözünden vurdular sonunda. Torrenti sensibleyi camposu gönderip sistemli avrupa futbolu falan masallara kanmayıp ligi bilen yerli teknik ekip getirip üstüne de Manchester sitinin orta sahasını getirmek büyük iş. Siti avucunu yalasın kam tu gaassaray dedik bitti o iş.

Kahvehaneden bildiriyorum biz taraftarın sözünü dinleyin işte böyle. Biz ne diyorsak o. Bizim sabıkalı tahsin abi çok sevindi bu işe. Şu anda biraz alkollü olduğu için söyledikleri pek anlaşılmıyor ama sokarız koyarız tarzı şeyleri anlayabiliyoruz. Demek ki doğru yoldayız. Yönetim bizi dinleyerek Torrenti gönderdi doğru iş yaptı ve yükseliş başladı. Hadi arslanlarım koluma her şampiyonluk için bir faça atmazsam namerdim.
Galatasaray ile 1.5 milyon euro imza parası konusunda anlaşan Florian Grillitsch, Trabzonspor'un devreye girmesiyle birlikte talebini 2.5 milyon euroya çıkardı.
Galatasaray anlaşmış. Hoffenheim da iyi performans sergilemişti. inşallah bizde de öyle oynar.
bir menajer kazığı daha.

edit: 007 lütfen itiraz etme. geçen sezon başında morutan için de "meanjer kazığı" demiştim. sen karşı çıkmıştın. sonuçta ben haklı çıktım.

görsel
felipe melo' yu andıran sert ve iyi hamleler yapan orta saha oyuncusu.
judas herhalde beşiktaşlı olduğu için grillitsch galatasaray'a yakınlaşınca olumsuz tepki verdi. neticede herkes her zaman haklı çıkamaz.