halkın tüm kesimlerini bir araya toplamak. karadeniz çovunda karadenizliler, ankaralı bilmem kimin programında iç anadolu yöresini, evlendirme programı ile başta trakya bölgesinin roman tipleri olmak üzere tüm ülke genelinden insnları ekrana taşırlar. köçekler, doğulular güneydoğulular egeliler diye gider bu.

dipnot: flash tv 20 yıl önce bugün kuruldu.
(bkz: flash tv aslında gizli bir deneydir)
bulvar gazeteciliğinin ekrana yansımış halidir.
ne yazık ki benimle aynı gün doğan kanalın misyonudur.
sabah

esra erol zuhal topal hande ataizi songül karlı birleşiminden oluşan bir kütlenin izdivaç programı yapmasıyla güne merhaba

diyen

öğle yalçın abinin

bahçıvan aşçıya, aşçı şoföre ,şoför bekçiye ,bekçi hizmetçiye sonra hepsi bahçıvana en sonunda da hepsi kayıp nerde bu adamlar

kardeşim ne olacak bu bahçıvanın hali tadındaki programıyla muhteşem güne devam eden

akşam

3 tane türkücü 1 davulcu 1 zurnacı toplanıp 1 de çiğköfteci (yalnız çiğköfteci acılı türküler söylendiğinde ortaya çıkar)

biraraya gelmesiyle ilk önce hoşgeldiniz sözü biter bitmez hay lele lele hey hey şeklinde davulcununda arkadan ayarı vermesiyle

bir anda çoşkunun en üst seviyeye çıktığı halayların çekilip oyun havalarının oynanmasıyla devam eden yarım saat sonra birden

duygusal moda girip herkesin ağlamaya başlayıp ahey ahey diye zılgıtlar çektiği çiğköftecinin salya sümük ter karışımının

çiğköfteye akmasıyla doruk noktasına ulaşan sonraki yarım saatte kolbastı ekibinin aniden ortaya çıkmasıyla herkesin kolbastı

oynamaya başladığı bir yarım saat sonra yine coşkulu türkülere geçilip yarım saat bitişinde hoplayıp zıplayanların

koltuklatındaki keban barajının taşmasıyla iğrenç bir görüntünün oluşmasıyla sonlandırılan program

gece

muhteşem rüya tabirleriyle evimizi ısıtan

-rüyamda bir goril bana tecavüz ediyordu ne anlama gelir

+aaa hayatım kocanın senin çayına uyku ilacı attığı anlamına gelir yorumuyla muhteşem geçen bir günün sonuna gelindiğini işaret

eden misyondur

not:

gece "the gerçek kesit" programı vardır; oyunculuk eğitimi almak isteyipte parası olmayanların bu müthiş

kurgudaki olağanüstü oyunculuklara bir gözatması tavsiye edilir..
kültürel yozlaşmayı tüm hızyla tetiklemek.dejenerasyaon merkezi bir nevi.
pavyona gitmek isteyip te gidemeyenlerin hasretini gidermektir yüksek ihtimalle.
en büyük misyonumuz misyonsuzluktur.

'flash tv yönetim kurulu'