bugün

21 aralıkta giriş yapanların hesabına 1 aylık premium tanımlamış olan site. ha bu arada fizymix ve mood olayında aşmışlar.
bir müzik arattığınız zaman açılan penceresiyle insanı deli eden site.
ama genel olarak işlevsel ve güzel.
kısa bir süredir problemle karşılaştığım müzik dinleme sitesi.

problem şudur ki; müzik listesini açıyorum ya da dinleyeceğim kişinin-gurubun ismini yazıyorum, 2 şarkı çalıyor ardından hop kalıyor 2. şarkının son 3 saniyesinde player.

kullanıcı adı-girişi yapmasam diyecem ki üye girişi istiyor lakin o da değil.

bi ben mi yaşıyorum acep bu problemi?
Hakkında çok iyi şeyler duyduğum ve üye olmaya üşendiğim için hala üye olamadığım ses kalitesi yüksek olan müzik dinleme sitesi.
nokia telefonumun desteklemediği ve maalesef ovi store'da uygulaması bulunmayan site.
sol üstte bir yer var hani her gün başka birini tanıtıyor , bazen çok yararlı oluyor. şarkılar youtubedaki gibi 2-3 saniyede bir kesilmiyor. çok yararlı bir sitedir kendisi.
Neşet baba nın şarkılarından çok güzel bi playlist yapmış neşet baba nın gece gece insanı bi alemden bi aleme götürmesine ön ayak olan müzik kutusu.
geniş kapsamlı, kaliteli bir müzik sitesidir. tavsiye edilir.
Şarkı aralarında iş bankası sevgililer günü reklam cıngılını çalış müzik zevkimin içine sıçan müzik servisi. olmadıki bu.
türkiyedeki müzik dinleme platformları arasında en iyisidir. fizy radio ile daha mükemmel hale geldiler. kafana göre takıl moodları çok iyi. bu arada youtube dan aktardıkları görüntüyü artık yeni pencere açarak veriyorlar şık bir duruş.
şu sıralar ikide bir "vestel dost teknoloji" diye bağırıyor.
öncesinde çok güzel iken şimdi bozulan bir site. yazık oldu.
(bkz: yivranç).
bir şarkıdan diğerine geçerken araya sesli reklam sıkıştırmasıyla ciddi ciddi sıçızlamış web site.
beğendim bir site olmasına rağmen mood seçeneklerinden melankolik listesini hiç değiştirmemesi bence en büyük eksisi. şahsen bu şarkılardan bıktım ve fizy kullanmayı bıraktım.

kendini pek yenilemeyen müzik sitesidir.

edit: imla
Mobil servisi olmayan müzik dinleme aparatıdır.
(bkz: ihtiyar delikanlılar)
sıçmış sıvamış, üstüne oturmuştur. müzik dinlerken çıkan şarkılar ile çok fena küfür yiyorlar haberleri yok.
bu aralar android uygulaması kayıplarda olandır.
türkcell'in ağzına sıçtığı güzelliklerden bir tanesi.
dunden beridir android uygulamasina erisemedigim muzik sitesi. internet baglantisi olmasina ragmen israrla yok diyor. sanirim benim sabrimi deniyor.
google play'de yer almayan muzik arama programi ve sitesi. aklima bir sarki takildi bakayim dedim. uygulama yok. geri getirin cabuk.
26 Nisan 2013 tarihinde servise verilen telefonumda çalışır vaziyette bulunmasına rağmen, bugün google play'de yana yakıla aranılmasına rağmen bulunamayan uygulamadır. Kendisi tarafımızdan özlenmiştir.
son çıkan hit şarkıları bulamadığınız müzik sitesi. Youtube a zorla kaydırtır.
radyo yayını yapmanıza olanak sağlayan müzik sitesi.

--spoiler--
istanbul olsun senin adın!
--spoiler--