Uyuya kaldığı için finali kaçıranlar var bi de. Allah düşmanımın başına vermesin.
gerizekalı olmakla eş değerdir.
Uyuyakalıp kaçırmışlığım var..
bugün arkadaşımın yeter artık beeeeaaah uyan söylemine eşlik eden tokadıyla kurtulduğum durumdur.
Final ise sorun yoktur bütünleme sınavına girilir. Eğer vize ise işte onun telafisi yoktur.
Her ne kadar kaçırmak insanın elinde olmadan yaptığı bir eylem anlamı taşısa da tam tersi durumlarla da kendini gösterebilir.

Sabahın sekizindeki sınava Büte girerim diye gitmemezlik yapmayın arkadaşlar. Hele bütünleme sınavına da uyanamayıp "neyse seneye alırım yaaa" hiç demeyin. Yapmayın yani o Yediğiniz yüreklerin sindirimi seneye zor olabiliyor. Koskoca bölümdeki herkesin geçtiği tek bir dersi iki sene vermeye çalışırsınız yoksa. Nereden mi biliyorum...

Dün gece rüyamda sınava yetişmeye çalışıyordum. Bindiğim vapurda ölümcül bir salgın hastalık yayılmış. Ağzım burnum şiş nefes alamıyorum. Ön koltuklardaki yolcular çoktan ölmüş. Karaya çıkınca buz içinde iğne dağıtılıyor. KARNA yapıyorsun kocaman bir şey. iğneyi yapıp koşa koşa okula gidiyorum. Sesim zor çıkıyor geç kaldım dimi diyorum. Büt ne zaman diyorum 89 gün sonra diyor hoca. O zamana kadar iyileşirim diye rahatlarken uyandım. Ölümden döndüğüm gerçeğine sevinemedim bile olaya bak.

Sınav kaçırmaktan hoşlanmam. Sınav kaçırma olasılığı tüylerimi tiken edebilir. SINAVI MI KAÇIRMAK YOKSA SERÇE PARMAĞINI MASAYA MI VURMAK DESELER GiDER PARMAĞIMI ÇAT DiYE VURURUM, DÜŞÜNMEM BiLE. YOĞURDU ÜFLEYEREK YEMEYi SEVERiM. TŞK. iYi GÜNLER.