bugün

pis bir klişedir.

esas oğlan, hiç istemese dahi, tekrar suç dünyasına dönmek zorundadır. bunun nedeni, bazen kötü adamlarca kaçırılmış sabah akşam kucakta hoplatılası taş sevgilisidir, bazen kötü polislerin baskısıdır, bazen paradır, bazense sikinin keyfidir. sebebi ne olursa olsun sonuç, aynıdır. dady's home bitch!

ee tabi alengirli bi iş söz konusu. her ne kadar alemin kralı da olsa bu işler, özcanlar marketin bira dolabını patlatmaya benzemez. piyasaya çıkar ve hepsi alanında uzman olan eski yancılarının peşine düşer.

kimi "ahahaass aga ben de seni bekliyordum ya. artık piyasada beni heyecanlandıracak iş yok. vur de vuralım öl de ölelim reyiz" cengaverliğinde cevap verir kimiyse "ben artık o işleri bıraktım başkanım. bak açtım lokantamı, tabldot veriyorum esnafa. kokain falan takılmıyoruz ama aç da değiliz allaha şükür" diye naza çeker.

sonuçta, öyle ya da böyle taş gibi bir ekip kurar kendine esas oğlan. grubun vazgeçilmezi gözlüklü ve komik olan bilgisayar dahisidir. ve bu tiplerin vazgeçilmezi de işi bitirip parayı alınca tüm parayı ses sistemine ve cavur amına yatırmasıdır.
"son bir iş, sonra hepimiz kendi yolumuza bakarız" dır.

hep son iş olur zaten.
ve tabiiki çalacakları para ulvi bir amaç içindir.