bugün

Mükemmel bir reklam olmuştur. Kadın haklarını işlemesi başlı başlına mükemmel bir şeyken bir de atatürk'ü duydum ya ben orada daha güzeli olamazdı benim için. Tüm kadınların dünya kadınlar günü kutlu olsun!
muazzam olmuş. kadınlar çiçektir demek yerine çocuk gelinler, hamile kadın, şort giyen kadın, kahkaha atan kadın gibi konulara bi duruş sergilemelerini beğendim.
(bkz: yürek yiyen markalar)

valla ben yazılanlardan daha farklı olarak, ince göndermelerden, olması gerekeni anlatmaktan fazlası olduğunu düşünüyorum.

hamile kadın sokağa çıkamaz, kadının gülmesi doğru değildir gibi iktidar mensuplarına ait söylemlere gönderme var. atatürk vurgusu çok bariz. açıkçası beni şaşırttı filli boya. hatta izlediğimde bir partiye ait falan sandım.

ben çok beğendim.
"kadının eli değecek."

ne doğru bir söz değil mi? her şey kadının eliyle daha bir güzel olmuyor mu?
star, atv, a2, kanal d, show, fox vb. kanalların tümünde aynı anda yayınlandı.
filli boya,capabol (öyle bişey) firmasına aitmiş diye yazıyor internette yani kayyum olayı zor. şimdi reklam;

güzel ve etkileyici bir reklam (dünya erkekler günü isterik), popüler konulara cevaplar verip referanduma değinmiştir.
türk silahlı kuvvetlerinin 23 nisan denizde bayram isimli tanıtım filminden sonra ilk defa gözümden yaş getiren bir reklam filmi oldu. atatürk, cumhuriyet ve özgürlük vurguları tüylerimi diken diken etti. ak zihniyete çatır çatır on numara kapaklar sokmuşlar emeği geçen herkesin elleri dert görmesin. ayrıca 1:46'da "burası türkiye, özgürüz biz!" diyen ablamın ayaklarına pas pas olurum.
https://youtu.be/DyzQcd5ugGc
Yüzünü aydınlığa, ışığa, medeniyete çevirmiş zihniyetin yapmış olduğu, kimliğine, duruşuna etiketlediği, vurucu, anlamlı, yalın şahane reklamdır.
Hani bazen umudunuzu yitirdiğiniz, omuzlarınızın düştüğü anda, serin bir su serpilir ya yüreğinize, hahh işte öyle bir reklâmdır.
Filli boya alıp, evreni rengarenk boyayasım var.
En anlamlı reklamdır.
burası türkiye özgürüz biz diyen teyzeye,

ben bugün yaşıyorsam ve yaptıklarım için atatürke borçluyum diyen teyzeye!

kadınlar gülmesin mi? o zaman çiçekler de açmasın diyen o adama!

kadın eli değmeyen şeyde bereket yoktur diyen amcaya!

kızlarımız okumalıdır diyen amcama!

sonsuz saygılarımla!

biz biriz. anca beraber kanca beraber!
(bkz: gözde akpınar)

bu kadına bu güzel reklam için ne kadar teşekkür etsem azdır.
yüreğine, cesaretine, aklına saplık güzel insan!
amacına ulaşmış bir reklamdır. ses getirmiştir. sesini duyurmuştur. izleyipte etkilenmemek elde değil. helal olsun.
kadınları hayal kuramayan, düşünemeyen, arzuları olmayan, sadece erkeklerin güdümünde yaşayan birer varlık olarak gören orospu evlatlarına tuhaf gelen reklam filmi.
aynı fikirde olan kadın yok sanıyor bu gafiller.
bre gavat! fikri var ama, korkusundan beyan edemiyor kadın. senin gibi zorbalardan korkusundan.
selefi şeriatçı bir kaç orospu çocuğunu rahatsız ettiği için youtube dan kaldırılmış reklam filmi.

amına koyduğumun barbarları tarih bunları yazıyor.
Güzel sübliminaller içeriyor başarılı beğendim.
Harika reklam ama nedense bugün çok az verildi. Dün hangi kanalı açsam denk geliyordum ama bugün sadece 1 kere denk geldim. Düşündürücü.
Ince ignelemeleri olan reklam.
Atatürk düşmanlarını fena sikmişler. Hani öyle bir sikmişler ki her yer siyasal nislamcı kanı olmuş.
insanı içten gülümseten reklamdır, ülkemde hala böyle güzel insanların yaşadığını görmek son günlerde oldukça umut verici.emek veren herkesin emeğine sağlık.
bu reklam sayesinde eski türkiye ile az da olsa hasret giderdim.

başı açık kadın perdesiz ev, dekolte giyersen tecavüz hak, şort giyersen dayak, diz kapağı tahrik unsuru, tecavüzcünle evlen, çalışma evde otur, boşan öl....

nerden nereye... hay allah. ..
her cümlesiyle her sahnesiyle muhteşem bir reklam olmuştur. izlemelere doyamadım şahsen. hem kadınlarımızı hem milli değerlerimizi o kadar güzel, o kadar anlamlı anlatmıştır ki ancak bu kadar yapılabilirdi.

düşünenin, yapanın fikrine, emeğine sağlık.
gerçekten çok güzel.
göt yakan reklam, geri zekalı siyasal islamcıların bir ileri iki geri gittiğini düşünüyor insan.
helal olsun reklamın hiçbir yerinde kendi reklamını yapmamış sonunda imzasını atmış.
bu işi sosyal sorumluluk projesi bilip girişmişler işe varolsunlar.
değerlerimizi bize hatırlatan, aydınlık yarınlara katkı sağlayan marka.
Anadolu insanının sağ ve sol duyusunu yansıtma açısından güzel reklam olmuştur. Kadın çalışacak, emeğinin karşılığını alacak, okuyacak, istediği gibi giyinebilecek, rahatça gülebilecek. Herkes bu duyguları paylaşıyor, neden rahatsız olunsun ki?
Boş beleş reklam.
Yemin ederim israf ya. Bize ne kardeşim kadınların sorunlarından? Sanki çok umrumuzda amkaqamq.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar