bugün

sorunlara güzel değinen reklamdır.
gerçi bazılarının düşüncesi değişmeyecek.
yok ekonomi çok iyi, yok imf reise muhtaç, yok bunlar amerika'nın oyunu , yok reisi çekemiyorlar falan.
yine de bizim gibilere mesaj vermişler.
iyi de etmişler.
izlerken duygulandıran reklamdır.

(bkz: 10 dakikalığına yeşerdi türkiye)
ülkede kadınlara verilen değeri düşününce beni mutlu etmiş reklamdır.
Harika bir reklam olmuş. Yüreklere dokundu, gönüllere taht kurdu bu akşam filli boya. Tebrik ediyoruz.
ince ince değil kol gibi göndermeleri olan reklamdır. Emeği geçen herkese helal olsun.
Çok güzel ve duyarlı bi reklam olmuş. izlerken tüylerim diken diken oldu.
Tebrikler (bkz: filli boya)
E bayanların da bir gün boyunca gülmeye, mutlu olmaya hakkı var. Dünya bayanlar günü kutlu olsun.
Çok güzel olmuş. Yapanların eline sağlık. inceden göndermeler ve atatürk vurgusuyla ve en son fırıncı amcanın kadının elinin değmediği şey bereketsiz olur demesi gözlerimi doldurdu.
8 martın Dünya emekçi kadınlar günü olduğunu çok güzel vurgulamışlar.
Boya yapasım geldi.
Öncelikle şunu belirtmeliyim. Son zamanlarda, hatta ve hatta uzun zamandan beri yapılan en kaliteli reklam diyebilirim gönül rahatlığıyla. Siktir boktan migros reklamlarından sonra Mesih gibi gelmiştir. Neyse konumuz bu değil.

Bilhassa memlekette hâlâ aklı ve vicdanı hür insanların olduğunu düşünürmesi bile umutlandırmıştır, aklı ve vicdanı hür insanları.

Emeği geçen herkesin yüreğine sağlık. Ayrıca şarkı da cuk diye oturmuş.
ilk kez bir boya markası aklı selim olan herkesi duygulandırmıştır. öyle bir reklamdır.
"Kadın gülmesin diyorlar çiçek de açmasın o zaman." Ne güzel bir laf olmuş öyle o be.
milletçe kadınlarımıza ne kadar kötü davrandığımızı gösterip, yapmamamızı söyleyen yanlış yaptığımızı böyle tokat gibi yüzümüze vuran reklamdır.
hayatımızın her evresinde, o hayatımızın tam merkezinde olan kadınlarımıza ne kadar kötü davranıyormuşuz meğerse. ha bundan haberimiz yokmuydu ?
tabiki vardı azizim. dürüst olalım şimdi hepimiz kötü davrandık. hepimiz kalp kırdık. üzdük ağlattık belki bağırdık belki yetersiz gördük vs.. vs..
bunu yaptık arkadaşlar ve bunları yapmamamız gerektiğini 8 mart dünya kadınlar günü olduğundan mütevellit bir firmanın çektiği reklam filminden tekrar ! öğrendik.

bir kadından hayata gelip aciz, zayıf, korkak, ürkek, savunmasız çırıl çıplak bir halde yıllarımızı kucağında geçirip biraz büyüyüp ayakta durabilmeyi başardığımız halde ve hala ona muhtaç olduğumuzu bildiğimiz halde, ömrümüzün yarısından fazlasının bir kadın tarafından dolaylı yollardan olsa bile çekip çevrildiğini bildiğimiz halde ilk fırsatta onlara kötü davranmak ve o aciz olduğumuz zamanları unutmak ne kadar nankörce !

sizler ne hissettiniz bilmiyorum ama ben gerçekten utandım. toplum olarak hep birlikte ıslah olmamız, daha saygılı ve daha anlayışlı olmamız dileğiyle. iyiki varsınız.

emeği geçenlere sonsuz teşekkürler.
"insan olmanın okulu yoktur yavrum" diyen teyzeli bölüme bayıldığım, kadınlar günü için hazırlanmış hoş reklamdır.
Guzel olmus bence icten olmus. Tebrik etmek lazim.
Dandik bir reklam. Abartılmış.
herkes birbirini gazlıyor amk. bir bok olmayan reklamdır.

ayrıca gerçeği yansıtmıyor.
Reklamdan ziyade kamu spotu olarak algıladım başta ve sonra da herhalde chp referandum için böyle bir şey hazırladı dedim. Ne yalan söyliyim güzel olmuş. Izlerken nedense utandım.
Filli boya, bugünden sonra bok satsan alırım.
Bu zor gunlerde ihtiyacimiz olan bu iste. Anadolu ruhunu yansitmis. Anlamli bir reklam olmus, emegi gecenlerin ellerine saglik.
Güzel yapmışlar helal olsundur.
Reklamı yasaklayıp, firmaya kayyum atamazlarsa iyi. Kontra kamu spotu olmuş çünkü.
akp zihniyetine karşı bir reklamdır.

firmanın kapısına yarın vergi memurları gönderilir kesin.
Kısa giyinmiş, uzun giyinmiş ne fark eder diyerek birilerini üzmüştür.
En doğru cümle ise "eğitimli toplumda bunlar zaten konuşulmaz" olmuştur.
Başka söze gerek yok. Güzel reklam, can-ı gönülden tebrik ederim.
Güzel reklam.
Yüksek ihtimalle hemşerim olan amcanın söylediklerine birebir katılıyorum.

"Kadının eli değmeyen hiçbir şeyde bereket olmaz, kadının eli değecek. "

Bir de bi teyzenin sözü var reklamın içerisinde ,

"insanlığın okulu yoktur." Teoride Yok, pratikte var. Fakat pratiği alamayan gerizekalılar Yüzünden sıkıntılı bir insanlık sürecindeyiz.

Kadınlar, hayatımızın renkleri. Anne, eş veya sevgili olarak, iyi ki varlar.
güncel Önemli Başlıklar