bugün

film listesi oluşturma özelliğiyle beni benden almış güzel bir site.
film yazmayı bilmeyen site.
popülaritesi olmayan enfes site.
türkiye'nin en iyi sinema sitesi. net.
imdb top 500 ü (!!) ile "seyirlik daha ne çok iyi film varmış yahu" dedirtmiştir.

http://www.filimadami.com/imdb-top-500-film-listesi/
Her türlü filmin bulunduğu -bana göre fantastik- güzel bir sitedir. Torunlarımıza önerebileceğimiz özellikte bir sitedir.
gayet kaliteli bir sitedir, neyse ki popüler olmamış ve ergen istilasına henüz uğramamıştır.
film izleme hobisi yüksek olan herkesin mutlaka takip etmesi gereken site.
popüler olmasıyla yavaşlamaya başlayan, kullanışlı, eğlenceli, samimi, kısaca harika film sitesi.
son günlerde iyiden iyiye yavaşlaması dışında çok kullanışlı, faydalı süper pratik bir site. umarım tez zamanda sorun çözülür.
çok kasan bir site.
birde radyosu bulunmaktadır. http://www.filimadami.com...ini.php?stream_id=1236213
yorumcuların bazılarının harbiden hıncal uluç'tan farkı olmadığı site. arşiv tutma, özellikle de izlediklerini işaretleme kısmı çok iyi, faydalı.
Çok kullanışlı bir sitedir. Ayrıca keşfettiğim günden beri neden filim diye dişünüyorum. Bilen varsa anlatıversin.
kim bulduysa aferin dedirten sitedir. sayesinde ne izlemişim, ne izleyeceğim listeliyorum. iyi oluyor, hoş oluyor.
yeteri ilgiyi görmeyen türkiye'nin en iyi sinema sitesi sade ve güzel bir sistemleri var.
film severlern arşiv oluşturduğu fakat film izleyemediği film sitesi.
film izlemek için değil , film keşfetmek için kurulmuştur. ayrıca bünyesindeki diğer kullanıcılarla hoş muhabbetler etmenize de olanak sağlar. sayesinde nice filmler keşfettiğim harika site.
puanlamada iMDB'den daha çok güvendiğim site.Çok başarılı bir site ancak underratedliği bozulursa seviye ne olur bilemem.
sıkıcı internet sitesi.
film izlenmeyen film sitesi.
kalitesini kaybetmesini istemediğim, gerçekten başarılı bir site. zengin bir veritabanı var. puanlama, kategorileme, liste yapma, listelere bakma, yorum yazma, başucuna ekle, karantinaya al derken zaman geçip gidiyor.

üstelik ben şu ana kadar kaç film izlediğimi de bu siteden takip ediyorum. belki biraz daha fazla makale yazan insan olsa, ya da sırf makale yazmak için özel yazarlar alsalar çok daha güzel olacak.
bir (bkz: turkcealtyazi org) değildir.
son bir hafta on günden beri ciddi sıçışlarda olan site. betan sürüme geçmeleri lazım acilen...
imdb de watchlist diye bir seçenek varken gereksiz bir sitedir.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar