bugün

ağır bir fil buralarda dolaşıyor sloganın nedenini bilmediğim bir şekilde sevdiğim sözlük.
Çaylak sistemi getirilen klon sözlük. 10 entry girmeye üşendim ve pes ettim.
kullanıcılarından habersiz bir anda 4 sözlük birleştirilmiştir neden? 4 sozlükte de toplasan 100 yazar yoktu.

yazarlarına haber vermeden sözlükleri birleştirenler sizi keyfi silip çaylaklar banlar entrylerinizi editlerler.

sözlükte şuan 4 ayrı sözlüğün 4 ayrı admini 5 den fazla farklı sözlükten mod var böle düzeni sikim böyle sözlüğü s*kim. yazarlar arası kavga gırla yapacağınız ise sokam.
ne kadar vizyon sahibi olduklarını anlamak için isimlerine bakmak yeterli.

yaklaşık bir aylık tecrübemin özeti,
çapsız adminler tarafından yönetilen, ifade özgürlüğü olmayan, kısa zamanda kaybolup gidecek olan bir bok çukuru.
takip ettiğim doğru düzgün yazan 1.nesil bazı yazarları, ne idüğü belirsiz cahil moderasyonları ve yönetimle ikili ilişkileri gelişmiş çapsız yazarları!? tarafından kaçırılan lağım sözlük.
Sabah kalkan sözlük açar hale geldi. Acaba bende mi açsam diye umutlanıyorum. Sonra kaydolan yazarların küfürbaz haydonun bile ağzını açık bırakacak jelatininden dahi çıkmamış küfürlerini duyunca aman tövbe diyorum.*
ölü bi yer. ve yazar sayısı az. 1 yıldır hesabım var fakat kimseyi tanımıyorum. hiçbir yer ulu gibi değil.
sikimsonik bir sözlük. kim geçiyor lan bunlara?
Ilk defa adini duyduğum sözlük.
Harmonia, jokzilla ve okeye besinci adam'ın bıraktığı sözlük. Allah rahmet eylesin o zaman.
kalabalık olmayan , küfür pek bulunmayan güzel bir sözlük 150 ye yakın entry girdim
çoğunlukla başlık açtım.
tutmayan sözlükler bile bazen çok uzun ömürlü olabiliyor.
tahminimce bu sözlük 2027 ye kadar kapatılmayacak.
umarım 2027 den sonra da kapatılmaz.
ulan bu fil sözlük nasıl bu kadar canlı kalıyor?
birisi bana açıklayabilir mi?

fil ne alaka?
aslında canlı falan da değil. 5 ay önceki girdiğim tanım da dediğim gibi hala çok sesssiz, sakin. daha da düzelmez burası. küfür serbest halbuki küfür kullanan az. değişik bir interaktif sözlük.
sözlüğün kapatılmamasının sebebi ise sözlük kendi halinde akıp gidiyor yani sorun olmuyor.
1 temmuzda sözlüğün neden kapatılmadığından bahsettim bir kaç hafta sonra kapandı lan.
t : yaklaşık 1 ay önce hakkın rahmetine kavuşmuş sözlük. gitti 300 tanımlık emeğim.
çok özledim bu sözlüğü, dile kolay yarım sene oldu kapatılalı... her gün öğlen 11-12 gibi sabit bir saatte o sözlüğe girer tek seferde en az 3, en çok 7 entry girerdim.

böyle birike birike tonlarca entrym olmuştu. ıssız bir kasabayı andırıyor, kesinlikle katılıyorum ama beni o sözlüğe bağlayan da buydu zaten. entry girilen bir başlığın haftalarca hatta 1-2 ay boyunca akış şemasında kalması...

dediğim gibi, sözlük terk edilmiş bir kasabayı andırdığından ötürü oraya dahada bağlanmıştım. geri gelsin, hesabımı da özledim. ben entry giriyordum işte neden kapattınız? bir ben yazıyordum, bari üstüme devretseydiniz amk. sözlüğü tamamen ortadan kaldırmaktan iyidir.