bugün

Ea Sports' un 2016 yılının sonlarında çıkaracağı futbol oyunudur.
(bkz: başlık parsellemek)
sabri sarıoğlu'nun legends kısmında yer alacağı oyun.
türkiye 2.liginin yine olmayacağı oyun. ea tff ile anlaşamamış.
2016 Ekim kasım Ayi Döneminde ortaya çıkacaktır. FIFA 15 ile eklenen süper toto süper ligi bu oyunda da yer alacaktır.
şampiyonlar ligi lisansı olacak oyun.
fifplay, "fifa 17'de hangi ligi görmek istersiniz?" başlıklı bir oylama başlattı arkadaşlar. listede ptt birinci lig de var, ve şu an ilk sırada.

oylamak için: http://www.fifplay.com/fifa17-leagues-vote/
galatasaray ın olmaması gereken 2017 de çıkacak efsane oyundur.
frostbite fizik motoru ile hikaye modu ile beraber gelecek oyundur. bir ilk olacaktır.
enayi kazıklamak için üretilen oyundur. her sene 2 şeyi değiştir dünya paraya sat. iyi sektör. evet.
The Journey adında bir senaryo modunun olacağı oyun. Alex Hunter adındaki bir oyuncuyu sadece sahada değil saha dışındaki davranışlarınıda kontrol edeceğimiz bir oyun modu olacak.
hikaye modunu merak ettiğim futbol similatörü.

(bkz: alex hunter)
Traileri efsane gozukuyor.Umarım hem bu mod hem oyun guzel olur birde ucuz olsun.190 dan çıkmasın artık.
tahmini yine 190-200 lira olacak oyun.
arada bir origin 50% indirme sokuyor, o zaman alırız artık.
bir fakir olarak zamundaya düşse de oynasak dediğim oyundur. crack var mı crack ?
ön siparişi super deluxe için 329 lira, deluxe için 309 lira, standart sürüm için 269 lira olan oyun.
Grafikleriyle tahrik eden futbol simülasyonu.

görsel

Buyrun trailer ;

https://youtu.be/yYjD78X1d9Q
En gercekci oyun. Eski pes oyuncusu olarak fifa serisine gectim 2013'den itibaren. 2017'de pes daha iyi diye duydum fakat test etme imkanim olmadi. Bilenler aydinlatirsa daha iyi olur.
gel artık bitsin bu hasret.
demosuyla şahsımı büyülemiştir.
görsel
winning eleven dan zevksiz olan pesin yerine alınmalıdır.
önce pes 17 demosunu sonra fifa 17 demosunu denedim. fifa'yı deneyene kadar pes için de fena olmamış demiştim aslında. ama fifa'yı oynadıktan sonra eşekten inip audi'ye binmiş gibi hissettim. fifa alacağım.
Momentum illeti devam eden oyun. Şutlar da bok gibi olmuş. 1-2 sene oncesine kadar pes oynayan armutlar anlayamasa da france 98 ten beri fifa oynayan beni hiç heyecanlandırmadı.

Edit: 98 den beri oynuyorum diyorum da adam elin alişir diyor. Soz konusu klasik fifa şutundan, o topun ağlara girişnden direkten dönüşünden aldıgim haz. Fifa17 deki şutlar pes 17 de de var bu yuzden fifa oynuyoruz.
fifa 17'de hiç bir şey bok olmadı.

fifa bir kaç yıldır aynı motoru kullanıyordu ve motor değiştirdi.

öncekine alışan kullanıcılar da, rahatlıkla attıkları golleri ki eski alışkanlıklarıyla yapıyorlardı bunları.

yapamayınca kol bozuk demiyor da oyun olmamış diyor.

4-5 aya ona da elin alışır.
30 gb oyun indir indir bitmiyor tek tesellim yarın kotalar sıfırlanıyor.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar