bugün

sözlüğe çok büyük katkılar sağlamış uuser. çizgisinde devam eder inşallah.
hoş gördük diyip teşekkürlerini ileten ve yazarlık ünvanına görünce en çok sevinen insan evladı.
hastasıyım her daim.*
(bkz: feyz al)*
mutluluk veren, feyz veren..
yengeee!
bi yastıkta kocasın inşallah.
sözlükçe mutluluklar dilediğimiz yazar.
şokella kıvamında çocuğu kapan yazar. valla helal olsun, akıllı kızmış. *

bugünden sonra bir ömür boyu müstakbel damat olacak eşiyle, kendisine mutluluklar dilerim..
pulp fiction ile beraber tebrik ettiğim yazar. bir ömür boyu mutluluklar diliyorum kendilerine..
mutluluklar dilediğim yazar.
mutluluğunun, ömrünün her dakikasında sürmesini dilediğim yazar.
allah beyiyle uzuuun ve mutlu ömürler versin inşallah. darısı bütün bekar yazarların başına diyelim. çok çok tebrik ediyorum.
pulp fiction ile mükemmel ve hayırlı bir evlilik sürmelerini dilediğim yazar.
(bkz: feyiz)
bugün itibariyle sözlüğün gelin kızı. *
bundan sonraki entry lerinde "ben bilmem beyim bilir" diyecek olan yazar.*
mutluluklar dilerim.
kör ya da şaşı olması muhtemel insan evladı. sebebini sormayın öyle işte. şaka lan damat beğy şaka. allah mesut, bahtiyar etsin. ilk çocuğuna (erkeğe haa) arjen ismini koymayan da top olsun.
pulp fiction ın dikkatini cekmek icin saclarini kizila boyatmistir. eminim ki bu gun sona erdikten sonra, evlilik cüzdanını da alıp pulp fiction ı yola getirecektir. *
tertemiz kalbi vardir, melek gibidir. pulp fiction ile cok ama cok yakistigini dusunmekteyim.
Bir omur boyu mutluluklar diliyorum.
dugunde vodkaniz benden.
bir ömür boyu mutluluk dilenesi yazar. allah mesut etsin.
sözlük şak şak ekibi tarafından alkış yağmuruna tutulmuş, evlenmek ve ev sahibi olmak sorunsalının son semptomlarına nail olmuş yazar bireyi. mutluluklar dilemek farz oldu...

(bkz: bla bla bla)
yazarlıklarını bilirdik şimdi de mürüvetlerini gördük. insan duygulanıyor yahu. bebelerini de görür, duyarız inşallah dedigimiz insan.
güzel bir bayan ismi
'çocuklarına, erkek olursa uludag, kız olursa uludagsu isimlerini vermesi nasip olur inşallah' dediğim yazar.
ayrıca (bkz: sözlükteki aile saadeti).
eşiyle mutlu bir ömür sürmesini dilediğim yazar.
en içten dileklerimle bir ömür boyu mutluluklar dilediğim yazar arkadaşım.diğeri için (bkz: pulp fiction)