bugün

yanacaklar zaten, bizleri ordudan atan, ekmeğimizi çalan bu iblis soyu fetoşun itleri geberdikleri gün yanacaklar zaten. tanrının işine karışılmaz.
Arkadaşlar sakına beni fetocu falan sanmayın yakılsınlar eyvallah da bu amk pkklı teröristleri niye yakılmıyor hapislerde bizlerin vergisiyle besleniyor?
"önce sihelim sonra kazığa oturtup yakarız nihehehheheh" çıkışı yaparak çıtayı yükseltmek istediğim mevzudur.. ne oldu lan 3 sene önce beraber milleti hapislerde çürütüyor intihar ettirtiyor edenin arkasından şen kahkahalar atıyordunuz ne oldu da şimdi kader ortaklarınızı yakmayı düşünür oldunuz..

ilk entiri gözükmüyor tahmini olarak çomar entirisi oldu ezberden..
bir arkadaşım vardı, her bku beraber yerdik, o beni çok iyi tanirdı, ben de o nu, çok severdik birbirimizi, amaçlarımız aynıydı, lan bir gün ters düştük iyi mi, kavga gürültü falan. benim gücüm daha fazlaydı, etrafımdan da lan iyi bir dovelim şunu diye sesler geliyordu, hala geliyor sesler, şimdi iyi bir dovsek onu ben kendimi huzurlumu hissedicem sırf etrafimdakiler gucumden korktuğu için ve her boka inandıkları için diye bir soru ile karşılık vereceğim yakma isteği.
istek alınmıyordu en son.
daha siyasetteki fetocular yakalayamamışken bu acele niye (bkz: karpuz keseceğidik)
Tabii, ama sadece beraberinde kızgın, ellerinde meşaleler ve tırpanlar olan bir kalabalık olursa.