bugün

tanım: fettoş'un günümüzün bülent ersoy'u olduğunu iddia eden önerme.

kimsecikler alınmasın, fettoş evde beslediğim kablumbağamdır. geçen bir baktım, abartılı hareketler, feveranlar, bir ağlama krizleri, bir vaazlar, sürekli "allah allah" nidaları tutturmuş takılıyor kavanozunda. aynı bülent ersoy gibi. ben de onun üstüne anladım ki; bülent ersoy ölmeden tahtını fettoş'a devretmiş.
fethullah gülen'i şu aralar homofobik bünyelerce pek tercih edilen "-oş" uzantısı ile eşcinselleştiren, bunu da bülent ersoy'un "eksik erkekliği" ile yapıp bir taşla iki kuş vuran yaratıcı önerme.

fethullah gülen'in de homofobik bir cemaatin lideri olmasının ironisi bir yana, insanlara eşcinsel ya da travesti oldukları için kulp takan "gelişmiş" bir zihnin eline geçen her fırsatta ortalığa homofobi kusması o yüce atatürkçülüğü ile ne kadar bağdaşır, tartışılır. atatürkçü olduğunu nereden çıkarıyorum bu bünyenin? bildiğim kadarıyla mhp ve ülkücü kesim fethullah gülen'den abartı derecede hazzetmese de, zâtın yurtdışında açtığı okullarla bir nevî neo-turancılık yapmasından pek hoşnut, üstelik ülkücülerin dîne gönderme yaptığını da biliyoruz politikalarında.

ama bu atatürkçü homofobien nedense atatürk'e makyaj yapıp youtube kapattıran yunan eleman seviyesinde göndermeler yaparak kızdığı varlığa ne kadar benzediğini de sağa sola fâş ediyor.

kolay gelsin, veri tabanı bu yükü de mutlaka hazmedecektir.
saçma olan önermedir. orjinali zaten yaşarken başkasının çağımızın bülent ersoyu olması muhtemel değildir.
bulent ersoy un varligini gosterememesi, ve tahtini fettos a kaptirmasi sonucunda ortaya cikan acili adana durum.
tuhaf bi' önerme. bülent ersoy'un kılığını abartması, tuhaf makyajlar yapıp insanları korkutması dışında bir suçu yoktur. zira kendisi müzik yapar ve haliyle sanatçıdır. bülent ersoy kendi gözünü boyar *, fettoş ise halkın gözünü boyamayı tercih eder.
nasıl ki bülent ersoy transseksüel olduğu halde müslüman ayağına yatıp parsayı toplamaya çalışmaktadır, fettos isimli hayali karakter de dünya üzerindeki en büyük müslüman katili olan abd'nin kucağına oturmuş tarikatı adına salya sümük ağlamaktadır.