Şüphesiz ki bir zamanlar çekilen fotoğrafta görülen ünlülerdir.
görsel

tanıyabildiklerim;

en alt soldan sağa: ali kırca, barış manço, mim kemal öke, müjdat gezen, x.
orta sıra soldan sağa: fetoş, toktamış ateş, perihan savaş, x2, a. dillipak, hayrettin karaca, x3 ve x4.

en arkadaki 3 ibişi de tanıyamadım. evet.

edit: sizlerden gelenler:
x4= taha akyol.

edit2: ali kırca değil de cengiz çandar sanki o.
X4 din adamı veya ilahiyatçı galiba ama adı aklıma gelmedi bir türlü.

Bir zamanlar fetoş a fetoş demek büyük suç ve günahtı. Onunla aynı foto ya girmek ona yakın durmak hatta biraz samimi olmak büyük avantajdı. O avantajı kullanmayan çakal yok denecek kadar az. Tabi bazen mecbur da kalabilirsiniz böyle durumlara.
ayakta sağdan 3. şirin baba değil mi?
Doğru x4 taha akyol. Fakegropius a teşekkürler. Herifi iki saattir düşünüyorum.
barış manço tayland'a gittiğinde hapse girmiştir.

hapisten fotonun öğrencileri çıkarmıştır.

Edit: fetonun amk
X3 haluk ulusoy a benziyor ancak emin değilim.

Ek:yeni gelen foto ile haluk ulusoy olmadığı netleşti.
Bir sosyal paylaşım sitesinde dolaşan 1996 yılına ait Çırağan Sarayı’nda çekilen fotoğraf ortalığı karıştırdı. Fotoğraf, Onursal Başkanlığı’nı Fettullah Gülen’in yaptığı Gazeteciler ve Yazarlar Vakfı “Hoşgörü 1995 Ödülleri” törenine ait. Törende çekilmiş olan fotoğraftaki isimler oldukça tanıdık simalardan oluşuyor. Namık Kemal Zeybek, ismail Kahraman, Abdullah Gül, Abdulkadir Aksu, Muhsin Yazıcıoğlu, Fethullah Gülen, Ertuğrul Günay, R. Tayyip Erdoğan, Melih Gökçek, Orhan Gencebay, Barış Manço, Hülya Koçyiğit, Müjdat Gezen, Mustafa Keser, Ahu Tuğba, Neslihan Yargıcı, Esin Avşar, Mustafa Topaloğlu, Aysel Gürel, Fatih Terim, Rıza Çalımbay, Emir Turam, Şadan Kalkavan, Rıdvan Dilmen, Nail Güreli, Fehmi Koru, Ali Bayramoğlu, Cengiz Çandar, Taha Akyol, Hasan Cemal, Zekeriya Kahraman, Murat Birsel, ve daha birçok ünlü isim törende yer almış.Bu fotoğrafın en ilgi çekici yanı ise bugünlerde iktidara muhalif tavırlarıyla adından söz ettiren Müjdat Gezen. Öyle ki Gezen, “AKP’ye oy verenleri aptal olmakla itham ettiği” iddiasıyla Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın açtığı davada 10 bin lira tazminat ödemeye mahkûm edilmişti. Gezen sonrasında, “Nasıl oluyor da aynı davayı vatandaş açınca ben kazanıyorum, Başbakan açınca Başbakan kazanıyor. Bu bir hukuk skandalıdır” demişti.Müjdat Gezen törende özürlülerle ilgili çalışmalarından dolayı ödül alıyor. Hem de Recep Tayyip Erdoğan'la birlikte. Çünkü bu dalda ödül iki isme birden verilmişti, sanatçı Müjdat Gezen'e ve istanbul Büyükşehir Belediyesi Özürlüler Koordinasyon Merkezi adına da Başkan Recep Tayyip Erdoğan'a. Bugünlerde iktidarla kanlı bıçaklı olan hatta Başbakan'la mahkemelik bile olan Gezen o dönemde Erdoğan'la birlikte ödül almışti. Erdoğan ve Gülen'le aynı fotoğraf karesinde poz vermişti.

http://www.egeninsesi.com...afi_sosyal_medyayi_sarsti
görsel

son 10 senedir her gün her kanalda her açılışta her maçta her kavgada ve her olayda ekranlarda görmemizden mütevellit en ünlüsünün atlandığını fark ettiğim mevzudur..
görsel