çok büyük bir orospu çocukluğudur. o işler öyle kolay olmuyor be fetocum. sike sike geleceksin bu ülkeye.

not: akp seçmeni değilim.
(bkz: şark kini kanserlerin en habis soyudur)
ulan sen nasıl bir şerefsizsin. sen nasıl bir uşaksın.
bir atatürkçü ve fanatik bir kemalist olarak beni fazlası ile rahatsız eden didişmenin konusudur.

feto'ya sormak gerek, sen bu adamı eleştiriyorsan eğer geçmişte niçin her türlü desteği verdin, kol kanat gerdin, finanse ettin ve onun için her yardımı yaptın ?

siyasi liderlere de sormak istiyorum. siz yeni mi tanıyorsunuz feto'yu? neden bu adama yıllarca evliya muamelesi yaptınız? bağış yaptınız ? önünde el etek öptünüz ?

ulan 90'lı yılların ve hatta 14 sene öncesinin videoları var youtube'da. açın, izleyin.

bugün feto'ya sövenlerin, önünde bir secdeye kapanmadıkları kalmış.

hiç öyle dış güçlere felan bok atmayın.

bu yobaz haini başımıza bela eden sizlersiniz. amaç işbirliği yaparak cumhuriyeti yıkmak ve rejimi değiştirmekti ama olmadı, plan tutmadı.

çıkarlar çatışınca, birbirinize düştünüz.

ve artık benim bu balık hafızalı dönekliklerden midem bulanıyor.
Yiyin birbirinizi ulan.
Cumhurbaskanimizi desteklemem ama bu adami oy pusulasi disinda kimse indiremez kusura bakmasin heveslenip salyasi akanlar beni bile karsisinda bulurlar. Ulkenin cumhurbaskanini kimseye yedirmeyiz. Bu ulkenin ve o makamin bir haysiyeti var.
Bir zamanlar, tahin-pekmez kıvamındaki ilişkinin, çıkarlar çatışınca, nasıl vehametler doğurduğunu izliyoruz topyekün...
Filler tepişiyor, çimler eziliyor ne yazık ki...
Yenilen pehlivan, güreşe doymazmış misali, feto, debelenip duruyor. Yazıklar olsun!