bugün

kurtulduklarına sevinecekleri halde hala karalama kampanyasına devam eden bi avuç beyinsizin atatürke hakaret etmesiyle vatan haini olan pkk lılardan bi farkının olmadığının göstergesidir.
masum insanları tamamen sebepsiz yere, acımasızca, bir de zerre kadar realitesi bulunmayan bir amaç uğruna öldüren, nasıl yapsak da insanları huzursuz etsek, memleketin asayişini bertaraf etsek, huzur içinde yaşama hakkı olan insanların yüreklerine korku salsak, tedirgin etsek, bazı beyin sahibi ama akıldan yoksun varlıklara malzeme versek de zincirlerinin uzandığı yere kadar olan alanda havlasalar diye fırsat kollayan, kendilerine özgürlük savaşçısı diyerek tamamen insanlık dışı yollarla taraftar toplayan, bu taraftarlarını yine kendi kötü emelleri için kullanan bir terör örgütüyle, vatana millete faydalı insanlar yetişsin diye uğraşan, haksızlık ve adaletsizlik karşısında susmayan, öldürmek yerine yaşatmayı, dövmek yerine sevmeyi, sövmek yerine güzel söz söylemeyi, kargaşa yerine düzeni tercih eden, yapılan milyonlarca iftiralara kulak asmayan, türkçe'ye, türk'e kimsenin göstermediği saygı, ,sevgi ve özeni gösteren ve bunu da her yıl binlerce kişinin önünde, yüzlerce çocuğa öğrettikleri türkçe'yle ispat eden, cehaleti silme adına her yere dağılıp ilim dağıtmaya gönüllü olan bir cemaati aynı kefeye koyan ne bir vicdan, ne bir mantık, ne bir akıl ve dahi ne bir ölçü vardır.
ben pkk lılar zayiat veriyor diye heron düşürmeye çalışan bir "fetocu" görmedim hiç, hocayı sevmezdim bu ulusalcı çakma ierefsiz vatansever kılıklı hain ibneleri küfrettikce adama deger verdim bak sonunda ben haklı çıktım şükür, heron düşüren, pkk lılara bizim adamlar diyen kişiye (eger hakkaten böyle denmişse bunu diyen orospu çocuguna) soruşturma bile açmayan (soruşturma 3 yıldır açılmış ve böye bir konusma olmamısır denmedigine göre, ergenekon gibi bir yapıyıda millet olarak gördügümüğze göre ve 8 ay tutuklu sanık olarak yargılanan adamı görevinden geçici süre bile el çektirmeyip o makamı boştutanları gördükten sonra, hukuka güvenmeyip yargılanmayı reddettiklerine göre bizde hükmü kendimiz veririz mecburen, hukuka gittinde o çocugu bir hain degilim dedin mi?), üstelik rütbe verip heronlardan sorumlu komutan yapan bir cunta yapısı ile karşı karşıyayız, kagıt parcasıydı degil mi cunta planı? askeri savcı ne dedi, bu bir cunta planıdır!