bugün

Feto itine bağlılıklarını en ön saftan bildiren chpliler dir.
Allah bu chp yi kahretsin ya...

görsel
kahrolsun bole chplı. tühhhhhh.
idam yasası diye götünde ayı bağıranların pek sessiz kaldığı doğa olayıdır. bakın kardeşlerim bu cehape var ya cehapeee ahhhhh ahhhhhhhh..

o değilde 1 saat kadar önce başlığı gördüm fotoğrafa baktım gülümsedim şirketteki makarnacılardan birisini çağırdım yanıma "abi baksana şuna siz haklıymışsınız cehapeliler vatan hainiymiş teröristin kardeşinin cenazesine katılmışlar" dedim hemen tabi "diyoruz olm sana aç bakayım hele" diye geldi yanıma fotoğrafı açınca anlayamadı ilk başta sonra "gerçek değildir bu amk" diyip çay doldurmaya gitti mutfağa *
kimin terörist kimin ajan olduğunu bu ülke her zaman sonradan farkına vardı.

Atatürk astırdığı imamların vatan haini olduğu da sonradan öğrenilmişti zira şu an idam yok olsa hepsi sallandırılırdı akp hükümetince.
işte sizler hep böylesiniz cehape zihniyeti bu adamlar orada ajan arıyor! Bulsalar çökecekler hiç bi' şey bildiğin yok jon snow!
görsel

http://www.erzurumajans.c.../haber-detay.asp?id=41373

melih gökçek başganıda görmek ne şaşırtıcı
arkadaş ne chpliyim ne akpli ama mecliste kavgaları görüyorum akp diyor sizin içinizden fetöcüler çıktı diye la dingil siz komple fetöcüydünüz nasıl bir döneklikdir anlamadım gitti neyse ldp iyidir yunusa basın.
Aynı zamanda ne istediler de vermedik diyen chplilerdir.
çevremdeki akit arkadaşlardan birine gösterdim bunu, hemen atladı tabi, ama fotoğrafı görünce "eski resim bu" diyerek savunmaya başladı.
buyrun;
görsel
ebleh çomarlara 'hebe lebe lüp' dedirtmiş cehapelilerdir.

adam yazma yetisini kaybetmiş ya lan. çomar ya güldürdün.
Zuhahaha adamlara bak tesbih taneleri gibi dizilmisler amk.
Cehapeli binali yıldırım da katılmıstır.
görsel
kripto chp li bunlar. Dikkat etmek lazım.
Dinime küfreden müslüman olsa lafı tam akpliler için söylenmiş.
fetöcülerle ankara istanbul arası tabana kuvveti de recep akdağ yapmıştı sen de haklısın.
darbe olursa tankların önüne ilk önce ben çıkarım diyenlerin market ve atm istilası .

evlerinde meyva yerken darbeyi seyredeceklerdi ama götlerinde patladı tabi .

darbe elde patlayınca da tiyatroydu canım ya demeleri fetocu olduklarını meydana saçtı .

tabiki bedelini sandıklara ödeyecekler bundan sonra .