bugün

bundan 5 yıl önce bir türk vatandaşı fethullah gülen'i öldürse vatan haini olurdu.

şimdi öldürse bakan olur.
ilim bilme ile iman etmenin aynı olmadığını ispat etmiş haindir.

Şeytan da ilim sahibidir. Lakin kibrinin kurbanı olmuştur.

Gör sen neyin kurbanı oldun da cıa ya kendini sattın? Gelen haberlere göre fazla ömrün de kalmamış. Ahirete azıcık iman eden insan bu ihaneti sergilemezdi.

Hangi inanca göre hesap vereceğine inanıyorsa artık!
kendisi fetöcü değildir. (:
akapelilere göre kandırıkçıdır oysa her gün dersanelerine çocuklarını yollar,gazetelerini okuyup kasetlerini izler, abi evlerinde kalıp saftiriklerden topladıkları bağışlarla o evlerde bol bol maklube yerler,olimpiyatlarda selamlar gönderir kutlu doğum haftasında kendisini anarlardı.biz bu din tüccarına her sövdüğümüzde de bize demediklerini bırakmazlardı ama şimdi sorsan bizden daha azılı fetö düşmanı olmuşlardır. hahhahaaha. lan ne değişik karaktersiz yüzsüz insanlar var şu hayatta be g.tümle kahkaha atıyorum * bunları yazdım ki geçmişinizi unutmayın akapeli troller,bu ülkenin bu hale gelmesinde ve 15 temmuzda fetö kadar sizin de payınız olduğunu unutmayın!!!

not: ayrıca bu başlıkta kim bilir ne entryler sildirmiştir hala silmediyseniz geç kalmış olabilirsiniz *
şu başlığa her entry girildiğinde öldü diye hevesleniyorum.
Anlattığı ortaçağ masallarıyla birçok beyinsizi peşine takmış bu da yetmezmiş gibi bir takıminı tasagına takarak kandırmiş islami terörist.
Bu şarlatan, bu din düşmanı herif eğer 700-800'lü yıllarda yaşamış olsaydı, peygambere iftira olarak naklettiği hadisler Buhari denen şarlatan tarafından kitaplaştırılacak ve de günümüzdeki din düşmanı hocalar tarafından bu hadisler canla başla savunulacaktı.

https://www.youtube.com/watch?v=VRadWQ30wFc

yukarıdaki videoda da duyulduğu üzere, türkçe olimpiyatlarının içeriğine yönelik bazı eleştirilerle karşılaşan feto, bu eleştirileri savuşturmak adına peygambere iftira atarak peygamberin türkçe olimpiyatlarına teşrif ettiği yalanını uyduruyor. bu iftira ve yalanı uyduran kişi, zamanında dünyanın dört bir yanında kanaat önderi olarak tanınmış ve türkiye'de de büyük bir kitle edinerek devletleşmiş biri...

düşünelim: Bu adamın yediği herzeleri, kurduğu hain planları bugün kitle iletişim araçları sayesinde çok kolay öğreniyoruz. Fakat feto, 700 yılında yaşamış olsaydı, bu iftira ve yalanları o zamanlar uydursaydı, buhari denen adam, sırf herkes tarafından saygı görüyor diye feto'nun peygambere isnat ederek uydurduğu iftiraları sanki peygamber gerçekten söylemiş gibi kitabına alsaydı; bugün başta cübbeli olmak üzere, ebubekir sifil, nurettin yıldız, ihsan şenocak gibi şarlatanlar, buhari'nin feto'den naklettiği hadisleri reddeden müslümanları mürted olarak niteleyeceklerdi. yani bu din düşmanları, buhari'nin kitabına aldığı uyduruk hadislerin peygambere ait olamayacağını, bu hadislerin birer yalan ve iftira olduğunu söyleyen müslümanların canlarını ve mallarını kendilerine helal sayacaklardı.

gerçi, bunların yaşanması için 700'lü yıllara gitmeye gerek yok. şunun şurasında 5 yıl geriye gitsek ve feto'ya ağzımıza geleni söylesek, cübbeli, sifil, nurettin yıldız, ihsan şenocak gibi tipler tarafından yine benzeri ithamlarla karşı karşıya kalırız.

cübbeli denen şarlatan, din düşmanı herif var ya; hani darbe sonrası 7 ağustos mitingine şarlatan ve din düşmanı recep tayyip erdoğan tarafından davet edilen ve konuşma yapan cübbeli var ya...

o da böyle bir yalancı, böyle bir dönek, böyle bir şarlatan işte:
https://www.youtube.com/watch?v=TC5On9IWics
mescid-i aksa için sesinizi yükseltin ve savaşın diyen insan.
Vatan haini.
Abi bu konuda trolleme, babalara gelirsin. Giren şemsiyenin açıldığını öğrenirsin.

Tanım: başlığa yazarken bile korkudan her kelimeyi 3 kere düşündüğümüz kişi. Hatta sırf başlığa bu yüzden yazmayanlar vardır adım gibi biliyorum.
teröristlerin terörist olmakla suçladığı kişi.
sevdiğim hoca.
Orospu çocuğu bir kul 571, kez orospu çocukluğu yapmış bir kul hem de.

Edit: virgül o kadar güzel yanlış yerde ki dokunmaya kıyamadım...
görsel
bir zamanlar tüm akp'lilerin hasret duyduğu, sevgi beslediği ve beraber yürüdüğü eleman. elbette geçmiş, geçmiştir. şimdi sorsanız alakaları yoktu, utanmasalar böyle birini tanımadıklarını bile iddia edebilirler.
Amerika'ya oral yapan himmet sever ibenmsi şahsiyet.
Kerim can bu ibneden yedi bin kat daha adam gerisini siz düşünün.
bazılarının "hocaefendisi"
biz zamanında feto dedigimiz zaman vatan haini diye bagırıyolardı arkamızdan
hey gidi günler heeeyy.
(bkz: akpli müritleriyle meşhur din şarlatanı)
akp taraftarı insanlardan da sevmeyen çoktu. bu olaylar patlak vermeden çok öncesi akpyi severim ama fethullah gülen' le çok içli dışlı bu iyi değil diyen akpli görmüştüm.
Şerefsiz. Senin kadar kansız namussuz bir adam bu nadide topraklardan nasıl çıktı lan. Karaktersiz şerefsiz adi. O Amerika sana girsin.
''Alim'' diye pazarlanan din Ceo su.
Ah be ulan, şimdi buna sövenler zamanında ne saksoluyordu bunu, çoğu 17-25 ten sonra entrylerini sildi, bir çoğu 15 temmuzdan sonra hesaplarını silip yeni hesap aladılar göt korkusundan. Ama çok şükür bizim geçmişimizde de bu şerefsize güzellememiz olmadığı için her şeyi dün gibi hatırlıyoruz. Allah kimseyi sosyal medyada bile bu denli dansözlük yapacak kadar düşürmesin.
erdoğan ve tayfasının, zamanında az yalvarıp yakarmadığı sıfattır.

kandırıkçı olduğu söyleniyor.
bir zamanlar, hayır duasını almak, nur yüzünü görebilmek hele hele elini öpebilmek amacıyla pensilvanyaya akın akın göçe neden olan zaaat. seveni hala ama halaa çok. gizliden, derinden ve içten seveni kum gibi. artık ne borçlularsa bu adama. ama benim merak ettiğim mesele şu, bu adama hemen hemen herkes sövüyor, küfrediyor fakat fetö hala yanına kimler geldi, kimler elini eteğini öptü, kimler medet umdu, kimler ne danıştı, kimler dua aldı ve birden yükseldi bunları hiç açıklama gereği hissetmiyor yani niye günah çıkartmıyor. bu adam herşeyi biliyor fakat niye konuşmuyor? bildiklerini niye anlatmıyor? atan, tutan, söven, küfreden herkesle ilgili herşeyi biliyor ama konuşmuyor. çok enteresan.
Pezevengin önde gidenidir... Kendini gizleyen cemaatçilerde fahişeleri...