bugün

amerikali olmak.

buyuk ortadogu projesini desteklemek.

hayati boyunca cemmat yurtlarinda kalmis olmak.
(bkz: sınıfımızdaki uçan erkekler kümesi)
(bkz: boş küme)
bir beyne sahip olmamak..

ayrıca başlık entry uyumu da olur bundan...
kişisel tercihtir. kimse kimseyi sevecek diye birşey yoktur ama bunu kamuoyu oluşturacak şekilde lanse edenler ancak komik durumlara düşer..
önce: (bkz: entry nick uyumu)

sonra nedenler:

1. cia'i imana getirip, o kurumun desteğini alarak, iran,rusya,çin,danimarka gibi ülkeler dışında cia'nin uzun vadeli politikaları için adı türk içi amerikan okulları açması.

2. hem siyasetle ilgilenmediğini söyleyip hem de siyasete bu kadar etki etmesi.

3. hz. muhammed'in tek bir hurmayla karnını doyurduğunu iddia edip devasa malikanelerde sefa sürmesi yani sana din iman bana han hamam liman demesi.

4. iki yüzlünün tillahı olması.

5. feto demenin hiç kimsede bu kadar keyif verici olmaması.

6. kendini mehdi zannetmesi.

7. milyonlarca salağı peşinde koşturabilmesi.
gericiliğin batı destekli olduğunu abd'ye yerleşerek kanıtladığı için. biz anlatsak bu kadar etkili olmazdı.
sadri bey`e feyz vermesi.
* *
hocaefendiyi anlamak onu sevmek için yeterli.
sağlıksız bir akıl sahibi olmak.
mallık parayla değildir zira.

(bkz: malın oğlu)
kendisini çok çekici bulmak.
tek neden olabilir gerizekalı olmak.
şöyle bir neden olabilir: birisinin çok sevdikleri kendisine kötülük yapmak isteyen kişilerce tutulmaktadır ve onlarda onu tehdit eder;

+ söyle seviyor musun hoca efendiyi?
- bu yaptığınız zalimlik!
+ söyle dedik ulan!
- lütfen bakı....
+ kes!! son kez soruyorum seviyor musun? yoksa veda et ailene...
- tamam tamam lanet olsun seviyorum tamam mı!!
+ bir daha söyle...
- seviyorum!
+ bir daha!!
- seviyorum!!
+ o da seniiiiii seeviiiyoooor hahahahha tamam len ağlama yolluyoruz aileni...
(bkz: fetohobia)
Grup seleksiyonu kapsamında düşünülmesi gereken evrimci sebeplerdir. Birileri adamın fikirlerinin, gericiliğinin, bilim düşmanlığının hayatta kalmasını, yayılmasını, toplumlara hükmetmesini istiyor. Bu amaçla kendisini büyük bir cesaret ve bilgisizlikle ön plana atıp namuhterem şahsın adını kullanarak müritlerinin yayılmacılığının korunması işlevini yerine getiriyor. Açıkcası burada grup seleksiyonu tek bir bireyin üzerinde durmuyor, hatta o bireyi daha çok müritin hayatta kalması için feda etmeye hazırlar. Peki kim bu cesur feto kuşları!? Tabi ki işyerlerinde, siyasi partilerde, tarikatlarda, fabrika ve kahvelerde, sivil toplum kuruluşlarında ve emniyet gibi kolluk kuvvetlerinde çalışan insanlar.
Peki bu cesur fedakar çığırtkan kuşlar bunu karşılıksız mı yapıyor!? Kesinlikle hayır. Bu cesaret timsalleri davranışlarından ötürü yine içlerinde fethullah gülen'in de olduğu grup tarafından para ya da saygınlık bakımından ihya ediliyor. Ayrıca bunun sonucunda kimliklerini rahatça da gizleyebiliyorlar. Bir nevi fethullah gülen adını kullanarak
" görünmez olmak " gibi bir şey. Karşı saldırının hedefi doğrudan kendisine değil, liderine yöneliyor.
osuruğa gülebilen zekaya sahip olmak.

ancak osuruğa gülen adam kadar aklı olan insan bir vatan hainini sever. * *
ıstırap ve dert sahibi, inandığı davası uğrunda bir ömür tükentmiş bir insan olması. fakat bunun yanında muvazaacı ve sürekli alttan alıcı kişiliği, terbiye gösterisinde aşırıya kaçması bu sevgiyi kısmen perdelemektedir.

düzeltme: artık sevmiyoruz kendisini !
Sol framede adı günün her saati bulunan popüler kişilik. Alın size neden. sevin. sevmekten kim usanır.
(bkz: nemalanmak)
türk okulları açması olabilirdi. ama bunu da cia'in desteğiyle yaptığı için onu da sayamıyorum.
duygusal olması. çok ağlıyor ya. duygusallığındandır herhalde. değil mi?
+feytullah güleni sevme nedeni var mı?
-var abimmmm tanesi 5 lira olanlar var ama bunlar çin'den gelme.bir de 10 liralık olanlar var;bunu alırsan hem daha iyi hemde size burs,ağabey evi olarak geri dönecek.biz insan severiz,kardeşiz al sende huzurumuzu paylaş.
+himmm şimdi karar veremedim kii,napsam acaba,yok yani benim hiç sebebim olmadı sevmek için.hiçççç sevmedim hatta.
-sen dinle şu kardeşini al bak 2 tane,hem satarsam benim senden bir kazancım olmayacak ben maliyetine satıyorum,benim kazancım feytullah gülenden geliyor kişi başına çalışıyorum ben
+yok yok kalsın senin sebebini istemiyorum ben, benim için sevilecek biri olsa severdim
-hadi lan ozaman kalabalık etme , ben satmıyorum artık sana.
+hani kardeştik?
-ne kardeşi lan yürü dedim kesmeyim kafanı.