bugün

hala merakla beklenendir. ama bu tayyip erdoğan'dan korkulur valla bunu da yaparsa bu adamın elini sıkıp yoluna devam etmek gereklidir.

hadi bakam bu belayı biri başımızdan alsın da kim olduğuna bakarız sonra.
Fethullah gülen hapse girince cemaatin de biteceğini sananları göstermiştir. Rüyanızda görürsünüz.
Babayiğit sonra hapishaneyi boylar.Ülkesi için hizmet veren bir adamı çıkar uğruna satan babayiğittir.
Zamanında Fethullah Gülen'in elini eteğini öpen babayiğittir. Ben öyle babayiğitin neyse neyse.
gerek yoktur...

obama gittikten kısa bir süre sonra "doğal" nedenlerle vefat edecektir.

eğer barack hüseyin obama seçimi kazanamasaydı yüksek olasılıkla geçen yıl zaten hakkın rahmetine kavuşacaktı.

obama kazandığında cemaatçi tayfasında yaşanan ve amerikan siyahilerinin sevincini bile gölgede bırakan şenlik havasının nedeni de budur. küçük boy şakirdelere de neye sevindiklerini dahi anlatmadan bir bayram sevinci aşıladılardı. seyretmesi çok eğlenceliydi...

70li yılların "israilin koruyucusu amerika" klişesiyle bakanların göremediği şu; 2 dönemdir beyaz sarayda ortadoğuda israil çıkarlarından çok abd çıkarlarını gözeten bir ekip var. kardeşlik üyesi neoconlar ve doğrudan israilci yahudiler nixon döneminden beri ilk defa beyazsaraydan sürüldüler ve geri almakta kararlılar. o zaman kadar süren nüfuz savaşlarında beyazsaray gülen cemaatini kullanırken israil yanlıları ve kardeşlikçi neoconlar akp üzerinden kartlarını masaya sürüyorlar...

türkiye olarak durumumuz ise 2 kurtla beraber akşam yemeği için sofraya oturacak kuzuya benziyor...

her hal ve şartta bizi yemek niyetinde her iki taraf da...

ve bu işin kurtuluşu ne yazık ki mecliste yada orduda değil artık...

ya "türk" ulusu olarak silkinip, emperyalistleri ve maşalarını "en sert" şekilde cezalandıracağız yada anadolu türkleri tarihten silinecek. eğer "vatan ve bayrak" sevgisini namus olarak bellediyseniz bu durumdan kurtuluşunuz yok...

ha gelen iktidar göre milliyetçi, müslüman yada solcu olabilen aslı bozuk piçlerdenseniz zaten dünya size güzel...
babayiğit değil köpektir. sahibinin emriyle saldıracaktır. sahibi kim mi? onu da sormayın bi zahmet.
tayyiptir. eline geçse dinlemez. adamın yatak odasına kadar girmişler. ben olsam ben de dinlemem... gerçi tayyip de başka başka yatak odası görüntülerinden nemalanmıştı daha önce, onun da affedilecek yanı yok ya neyse...