bugün

ak olduğunu iddia eden boklar tarafından fetö denmektedir. hala fetullah denen sümüklü vaize fetoş diyemiyorlar, örgüte fetullahcı terör örgütü kısatlamassı olarak fetö pdy (paralel devlet yapılanmasıymış bu da) demekteler korkmayın ağız dolusu fetoşşşş diyin sümüklüye.
Malum süreç öncesi Pensilvanya’da ikamet eden yavşağa fetoş dediğimizde, siyasal islamcı arkadaşlar tarafından tenkit ve hatta tehdit edilirdik. Nereden nereye öküz öldü ortaklık bozuldu tabi.
Melih Gökçek e göre büyük saygısızlık. .
sabahattin önkibarın konu ile ilgili son açıklama videosu izlenmelidir. haydar meriç neden öldürüldü...:
https://youtu.be/Sy83Dj-Qj50
Din istismarcısı bir Hurafeci'ye söylenecek en hafif ithamdır. Rüyasında Peygamber ile konuştuğunu idda eden bu şizofrene biat edenlerde '' Benim Putum'a saygısızlık yapamazsın'' diyor ve Demokratik bir Ülkede Haklılar ama bu kafa yapısındaki cemaatçilerde Demokrasi yok.

Şimdi Bu hurafeci yapıda Fethullah denen şahsa Dün hocaefendi Bugün Feto denir.
Yıllardan bu yana ehli sünnet kesimlerce kullanılan tabir. Çocuk aklımla bunların ne b*k olduğunu çöZmüştüm, devletimiz sağolsun yeni yeni baZı noktalarda hassaslaştı.
bunu bir 4 yıl öncesinde söylemeniz halinde defne joy foster gibi başınıza kötü şeyler gelmesine sebebiyet verirdi.
Kandirilanlarin pek istahli kullandigi argo seysi.
Kandirildiysa ne olmus? Simdi dogru yolu buldular ya.
seneler önce böyle dediğim için twitter'dan tehdit eden ak çomarlar vardı. onurlu bir tek dinci görmememizin sebebi bundan zaar.
şu sözlükte bir zaman önce hoca efendi diye ağlayanlar şimdi küfürler yağdırıyor.
kandırıldılar.
ne fikrini, ne zikrini, ne de cemaatını sevmediğim için ;

sayııııııınn ve muhtereeeeeemmm fettullaaaahhh hocaefendiyken de,

gene de yaşına hürmeten hakaret etmez ama cemaat dediği

hayta ocağına ne verdiyse saydırırdım. meaaaşallah eski fetocular

bizden daha beter saydırıyorlar.
bundan 10 yıl önce adam öldürüyorlardı bunun için. şimdi demezsen öldürüyorlar.

yani burası türkiye. her an her şey olabilir..
ibne süsü verilmiyor. tescilli şerefsiz ibne oğlu ibne. amerikanın kucağına oturup malafatı boğazına kadar alan herkes ibnenin en önde flama taşıyanıdır.

fetoş kafiye açısından iyidir ama ben götoş demeyi tercih ediyorum.

edit: ayrıca yıllar sonra kendisine küfretmeyi serbest bırakan yüce agebe hökümetine de sonsuz tişikkirlir.
yıllar önce ölüm fermanını imzalamakla eş değerdi.
şimdilerde normaldir.
hey gidi ibnetorlar!!!
lise zamanlarımda bu adama nasıl hoca lan bu soyadı gülen kendi ağlak böyle hoca mı olur amk dediğimde öğretmenin biri bir islam alimine böyle söylenmez allah seni affetsin demişti.. amk oğlu şimdi hangi cezaevinde acaba..

Not: o zamanlar iyi silkelememişler bizi ..
şimdi dememek suç sayılıyor.

işte türkiye'yi en güzel anlatan durum.
görsel
bazıları götoş da diyor.

tabi herkesin kendi hitap şekli saygı duymak lazım. erdem bunu gerektirir.
Hayatım boyunca hep yaptığımdır. Akpartiye oy verdim ve son zamanlarında yaptığı birçok saçmalıktan dolayı oylarım haram olsun diyorum. Dun akparti fetoşun kucağına otururken de fetoş götoş diyordum bugün de. Benim için birşey değişmedi.
bugünlerde normaldir. fakat şimdi fetoş diyenlerin 4 sene fetoş diyenlere küfürler savurduğunu unutmamak gerekir.
fetoş ve karşıtlarına ..ötoş demek moda olmuştu hazirandan beri...

ama, senin haberin olmayabilir..

malum, şunun şurasında daha yeni sayılır, birbirinize düşmanlığınız...
(bkz: nonoş fetoş)
(bkz: fethullah gülen e hoca efendi demek)
Bir godot'u beklerken 'in godot'suna, godoş demek değildir. Mazallahülazim.
samimiyetten kaynaklanan bir eylemdir.
yandaş olmayanlar için normaldir.