(bkz: komik mi)
(#30709804) harbiden fesat adam tartışalım mı ne yapalım.
3 aylık kafa izni alan yazar. Kendinize iyi bakın, benim ygs lys'm var. Çalışmam lazım. Hayırlı entryler.
He amk anaokulunda ekşi sözlüğün ne olduğunu, ne kadar hümanist, vatansever ve milliyetçi olduğunu öğretecekler.
Senin o sacma basliklari acan kafanla gol atayım.
bir haftadan daha uzun bir süre yeterince aktif olamamış, bir harf bile koyacak zaman bulamamış yazarı. her neyse, devam edeceğim artık. * uludağ sözlük forever. nickaltımı lutfedip ziyaret eden arkadaşlara da hediyem olsun: Deep Purple'ın April parçasının nadir bir çekimi.

https://www.youtube.com/watch?v=j1Ieeqev3ps
vatanına milletine gönülden bağlı olan, adam gibi adamdır.
pis pis sırıtışıyla Türkçe'nin eş anlamlı sözcüklerinden kötü şeyler çıkardığını rahatça anlayabilirsiniz...
sümkürmekten bahsedince aklıma geldiadamın biri toplu taşımada burnunu karıştırıp sümüğünü iskarpinine sıvamıştı .
Bana bir şey söyledi ve mükemmelleşmeye başladı yazarı. iyi biri sohbet edeceğiz ve tekrar canlandıracağım nickaltını.
Sağlam yazar. Böyle devam dostum.
artık donuzlamanın farz olduğu yazar. kendi nickaltını şişirip duruyor. ezik.
Üstteki kürde:

Lan benim kastettiğimle senin anladığın arasında en ufak bir benzerlik yok, ben oculus gibi 1p ekranlı pahalı ve saçma sanal gerçeklik gözlükleri hakkında yorum yapıyorum, oyun ile ilgili başlık altında, sen geliyorsun "hede hödö hede hödö" yapıyorsun. Evrende yer kaplamak dışında başka bir şey daha yap ve düşün.
açtığım bir varoş başlığında küplere binmiştir. neyse zamanla atlatır diye düşünürken şu entry'sine denk geldim: (#28528328).

hızını alamamış, mutsuzluğunu, ezikliğini, liseliliğini, cahilliğini açık etmek pahasına "millet gider sanal gerçeklikle, şunla bunla uğraşır..." diyerek laf çarpmaya, büyüklük taslamaya çalışmış. (bkz: yazık la kimin çocuğuysa).

hayatımda ilk defa mesleği simülator kullanıp gerçeğe en yakın verileri test etmek olan onca kişiyi "şunla bunla uğraşıyor" diye niteleyen birini gördüm. dev şirketler, porsche, mclaren, ferrari bilmiyor, boşuna para veriyor o kadar simülator test pilotlarına ama bu fesat adam nickli malak bildiğini zannediyor...

(bkz: sadece türkiye de rastlanabilecek kekolar).

edit: bana kürt demeye çalışması da ayrı bir komedi. kürt dediğimiz kişi varoş ve cahildir. yani aynı senin gibi. mal.
Üstteki entrye cevap: Ben varoşsam sen nesin lan? (bkz: kürt)

Tanım: ben.
kendini bilen varoş. *
(bkz: yazık la kimin çocuğuysa)
(bkz: erkek adam homofobik olur)
Finlandiya da oruç nasıl tutulur biri söylesin artık.
Erekte olmuş erkek siki fetişisti yazar.
(bkz: erekte olmuş peniste tarantula dolaşması)
(bkz: erekte olmuş penis ile cdrom açmak)
Erekte olmuş penis fantezisi olan yazar.
mesaja selamsız ortadan giren insan.

sözüm ona milliyetçi imiş. bununlada gurur duyarmış. diğerleri gibi onada yanıt vermedim tabi ama yazık yani.
yaptığı işlerde fesatlık aranacak içinin kötülüğü yüzüne vuran adamdır.
Haşmet kadar olmasada kutlangaçtır.
dünya türkçülük günü vesilesiyle bana da mesaj atmış. ben görmesem bile dünya türkün gücünü görecek, türkler dünyaya yeni bir ufuk açacak vs gibi saçma sapan şeyler yazmış. sen ne diyon la değişik diye cevap verdim mesajına ama, bu türkçüler de çok afedersiniz biraz türk sanki...

la olm türkler binlerce yıldır insanlığa ne vermiş ki, bundan sonra ne verecek?

savaştan kandan tecavüzden, ölümden, katliamdan başka ne var türk tarihinde? sen göremesen bile, dünyada türklerin barbarlığını görmeyen kimse kalmayacak bir gün.
3 mayıs türkçülük gününde bana özel mesaj atmış saygı duyulası yazar. sağolasın dostum, sanırım herkese özel günlerde mesaj atıyormuşsun. sabır gerektiren bir iş olsa gerek. ben olsam dayanamam. var ol, sağolasın.