bugün

Immm kendisi benim yazım tarzımı beğenmiyormuş, harika yazılar yazan kişi. Bakın yazar demedim. Ahahahah komik. Beni neden sevmediğini anlamadığım kişi ona ne yaptım acaba?
görsel
Cirkefligi bırakması gereken yazarımsi, git nefretini başka yerde kuş arkadaşım. Babanin tarlası değil bura.
ferresini diye okuyan tek ben değilim biliyorum.
yeni geldiği sözlükte daha 50 entry bile girmeden habire sağa sola saldırarak/sataşarak, kendince yazarları eleştirerek prim yapmaya çalışan kişi. bakın yazar demedim.
Sağa sola hunharca veryansın eden, ama kendi eleştirilince bir sayfa ağlayan sözlük kullanıcısı. Yazık.
Prim kasma çabası maalesef işe yaramış olan kişi.
Eski imçici verdim şukunu bin.
ağzıyla boşaltım yapıp sözlüğe elleriyle yansıtan itici mi itici hazımsızlık çeken sıradan bir tip.

ortama gram bir katkısı yok.
ordan burdan çıkıp aptalca alâkasız yazılar yazıp moral bozmaktan başka bir şey değil.
göz kirliliği.
zaman kaybı.

keşke ölse.
Gerçek cinsiyeti kimseyi ilgilendirmez zaten de konu bu değil.

12. Nesil olmasına rağmen sözlüğü dolu dolu ve dobra kullanması beni şaşırtmadı. Valla şaşırtmadı banane abi istediği gibi kullanır yani. De, bir nedenden ötürü çaylak yada silik yemiş eski bir hesap sahibi izlenimi verdi.

Tabiki bundanda banane. iyi yazmaları olsun.
Ferrarisini sattığına göre zengin biridir diye esprilere maruz kalmasını istemediğim yazar.
Eski bir erkek yazar.

Tartışma kapanmıştır 38 yıllık tecrübeme güvenerek söylüyorum birader diyen kadın olmaz.

Haydi dağılın şimdi.
Kendisi bütün işini gücünü bırakıp kafayı bana takmıştır. Benim nickaltı kısmıma hasetlik içeren bir entry girdiği zaman kendisine oldukça düzgün bir dilbilgisi kullanarak mesaj attım. Attığım mesajlara karşılık olarak daha saygısız daha kaba bir dille “destek al” “doktora git” “kreşe yazıl” gibi cümleler kurdu. Tam konunun kapandığını düşündüğüm zaman bir entry’de benim ismimi kullanmış.
Simge hanım güldük eğlendik ama tamam yeter artık. Sürekli üstüme gelmeyi, entry’leriniz de benim adımı kullanmayı lütfen bırakın. Bundan artık rahatsızlık duymaya başladım. Lütfen benden uzak durun. Yalvarmam mı gerekiyor yakamdan düşmen için?
Ama şöyle bir karar aldım ne kadar üstüme gelirsen gel artık sana cevap vermeyeceğim. Kimin ne olduğu ortada. Açık sözlüsün iyi hoş eyvallah bunlara hiç bir lafım yok ama sadece artık b8kunu çıkarıyorsun. Neyse daha yazmayacağım. Sadece peşimi bırak ve bana laf söylemeyi bırak.
0:00 2:06
Sayesinde nazorella'nın seksi sesini duyduğum yazar.

Nazorella evlen benimle, will you marry me baby?
Ağlamaya ve sağa sola sataşmaya doyamayan yazar. Hem habire birilerine "haddini bildirme" çabasında, hem de "ay, bana had bildiriyorlar" temalı sayfalarca şikayet/ayar entry'si girmeye doymuyor. Yazık.
Bana aşık olduğuna inandığım yazar.

görsel
Lütfen artık benimle ilgili entry girme rica ediyorum senden.
Satıp dubleks ev almışsa çok iyi yapmıştır.
12. Nesil çaylak.

Tüm kalbimle söylüyorum inanılmaz üzüldüm. Hem de bütün gün bana sataşmasına rağmen. Neden çaylak olmuş acaba?*
simge akıllı tabi, ferrasini uygun fiyata elden çıkarıp, gelen para ile dolar ve altın almıştır kesin...
Olması gereken oldu, çok geç kalmıştı aslında. 12. Nesil çaylak.

Edit: simgeyi çaylak yapan admin/moderatör beni bul sana sürprizim var.
seri artılarla beni gün ortasında gıdıklayan yazar. sayesinde patrona yakalandım, terfim gitti ve dahi işsiz kaldım ama değer.

sevgiler.
hesabını silip silip tekrar gelen bir tipe benziyor.
ona buna salça olarak gündem olmaya çalışan biri, tebrikler istediğin oldu.
Akşam beridir açık saçık artı veriyor. Hayır arabanın parasını beraber yiyeceksek geleyim geçen sefer ki gibi gel diyip benzinlikte bırakıp kaçarsan fena olur bu kez. Hadi arizona da eşim dostum çoktur aradım gelip aldılar da neyse. Ferrarisini satmamış aksine milleti kandırmış kalpazan düzenbaz bir kadın yazar. Göbeği açık giyinir hep bundan mütevellit çok osurur. neymiş koltuklar deri ya... eee? çok ses yapıyormuş... lan yer miyim ben. Yemem ama yalarun.

Edit: imla
Açık oyladım + fav + takip.

Atechso beklemede.