bugün

ne haksızı dediğim başlık. fenerliler öyle çirkefleşti ki 2 adamın daha atılması lazımdı. braga takır tıkır oynadı yendi. ağlama fener.
Hırvat picden farkı olmayanlardır .
Keşke hakemi dövselerdi..

Nasıl olsa yenildik.
Fenerin şikeyle şampiyon olmasına sevinenler kadar orospu çocuğu olmasalarda adamdırlar.
haksız mı ? adamlar kaleni dövüm dövüm dövüyor, sanki haksız karar vermeseler, bir sonraki pozisyonda kalende doksanda görmeyeceksin topu.

oynamadın yenildin. bu kadar basit.

ha bir de rezil oldun.
ya beyler geyiğinizi yapıyor eğleniyorsunuz eyvallah da ömrü hayatınızda hangi maçta bu kadar orospu çocukluğu yapıldığına şahit oldunuz?

adam topal'ın en fazla 5-6 metre ötesinde duruyor, o ellerin vücuda yapışık olduğunu nasıl göremez?

hadi onu göremedin diyelim, bu kadar hızlı bir şuta kasti olarak dokunabilmek mümkün müdür? neyin kartı o?

futbol bu yenmek de var yenilmek de ama anasını sikeyim böyle yenilginin.

o bragalı şerefsizleri de ayrıca sikeyim.

bu kadar kahpelikle zar zor aldıkları bir maçta, 9 kişi kalmış rakibe karşı hala yere yatıp geri pas yaptılar 20 dakika boyunca.
kümede kalmak için savaşan ve avrupadan men yiyen takımın taraftarıdır.
normal geçseydi maç ve elenseydik eyvallah üzülün de, resmen bütün 90 dakika haksızlığa uğrayıp adeta türk düşmanlığına sahip bir hakemin maçı rakibe vermesine sevinmeyin be, kalleşliktir bu.

bende galatasaray yenilince seviniyorum, lazioya elendi diye sevindim ama böyle elense anam avradım olsun üzülürdüm. insan olun insan.
güncel Önemli Başlıklar