bugün

Ilk yarı oyun berbat mıydı ?
ilk 5 dakika oynanan oyun sürdürülseydi farka giderdik.

sürdürmedik, farka gittik.
takdir ettiğim bir görüştür.

herhalde hak ettiniz.

1907 den beri...
Ilk beş dakika güzel oynadık yazmışlar vallahi. Ahahah.
bir galatasaraylının 6 gol yedikten sonra bile dile getirmeyeceği bir sözdür "yenilgiyi hak ettik". helal sana fenerli.
senenin başından beri kötü oynayan bi takım ama lider olunduğu için kimse sesini çıkarmıyor.

futbolcular mi koşmuyor dün naniyi gördük adam ömründe bu kadar mücadele etmemiştir.

peki kötü olan ne? bir futbol düzeni yok. defans yaparken ne kadar koşuyorsan hücumda da koşman lazım.

takım olarak ver kaç olaylarını boşa kaçma olaylarını sadece kanatlardan bekliyoruz. ortasaha ne yapti? mesela meireles aldı sağa verdi az geri çıktı tekrar aldı sola verdi geri çıktı böyle yaparsan rakibi zorlayamazsın tabi. alacaksın sağa atıp ileri gidip boşa kaçacaksın yada orta sahadan koşup defansın arkasına sarkacaksın rakip savunmanın dengesini bozacaksın. bunlar varmıydı yok. türk futbolunun genel sıkıntısı bu yavaş oynanan futbol. bunu beşiktaş bozdu. onlarda bir süre sonra ne oluyor bilmiyorum. fenerbahcenin ceza yayı çevresinden top çevirdiğini gördünüz mü?

eee kusura bakmayinda sonra çıkıp iyi oynadık pozisyonlarımız vardı demek te ayıptır. insanları oyalamayın. pereira tam bir saklaban. bi halt yapabileceğini de düşünmüyorum. inşallah ben yanılırım.