bugün

elbette centilmen ve iyi niyetli fenerbahçelilere ait olmayan kafa.
bu kafa galatasaray düşmanlığından vazgeçmeyen, sürekli galatasaray maçlarında hakem hataları arayan ve kırıcı çıkışlar yapan şuursuz fanatiklerin kafası.
zaten bizi rahatsız eden de bunlardır. iyi niyetli fenerlilerle herhangi bir sorunumuz yok.
görsel
Boş teneke kafası gibidir. Hiçbir işe yaramaz. Evet.
tadına bakanın ağzından düşürmediği kafadır. evet.
Büyük ve kalındır. Girdi mi çok acıtır.
Onlar hep en büktür ama galatasaray ile arasinda olan matematiksel istatikleri pek sevmezler.
görsel
ikiye ayrılırlar.
1-gerçek Fenerbahçeliler-candırlar.
2-azizbahçeliler-maldırlar.
Not:Gs.
Acayip kafa.

Bu kafayı kimse çözemedi. Lan ne gıcık adam bunlar. Kafaları batsın.
Üst twiti okudum beynim yandı.
on numara kafadır. bu sene şampiyonluk kupalarını takip ederken biraz dönmüş, biraz dolanmış, ama hep mutlu ve huzurlu kafadır.
sikimin kafasının daha mantıklı olduğu kafa.
(#20756664)

bunlara kalsa rte basligina yazmak icin akp'li, abd basligina yazmak icin amerikali, cikolata basligina yazmak icin cikolatali ve biber basligina yazmak icin acili olmamiz gerek. (uzgun surat)

edit: olum ben entry noya bakiniz vermeyi bilmiyodum. onu duzelttim.
(bkz: fenerbahçe taraftarının hazımsızlığı/#19564474)
eşittir einstein kafası.
fenerli kafası mıdır başka şey midir ne derseniz deyin fakat.

aziz yıldırımın ihaleye girme demelerine rağmen girip ciner gurubunu geri planda bırakması siyasetin canını sıktı neyse geç bunu.

galatasaraylı değilim ama rakip takım çıkarız derbilerde sahaya yener yeniliriz veririz geyiğe ama şunu göz ardı etmeyin.
adnan polat'ı taraftar sever sevmez tartışılır fakat başbakan açılışta yuhalandı diye kellesini dakka da uçurup yerine kayınçosuyla ortak olan ünal aysalı getirdiler . şike davalarında yerlerde olan fenerbahçe hisselerini ülker grubu topladı hemde o gece burada bir amaçta ülker grubunu fenerbahçenin başına getirmek.

kısa zaman sonra cemaat ılımlı islami spor isterse şaşırmam.
en son şahit olduğum fenerbahçeli kafası hareketlerine örnek verirsem: nick vermeden anlatayım. arkadaşın biri bursaspor maçında fenerbahçe ofsayt golü yedi, hakkımız yendi. ya şimdi averajla gruptan çıkamazsak demiş. bana özel mesajla dedi bunu. gruptan ilk iki takım çıkıyor birinci fenerbahçenin puanı 9, üçüncü bursaspor'un puanı 3. tek maç kaldı oynanmamış olan ve adam bana hakkımız yendi, averajla çıkamazsak ya şimdi ne olacak, bunun hesabını verebilecek misin demiş mesajla. cevap dahi atmadım artık.
bir diğer fenerbahçeli kafasına örnek. galatasaray sneijder'ı alınca tukaka iken, bakın zamanında neymiş: http://galeri7.uludagsozl...esley-sneijder_381190.jpg
edit: özel mesajın tam ne olduğu ve kim olduğu söylenmediği için, mantıksızca rotuş isteği göndermeyelim.
Bir budist rahibin dediği gibi; Hayallerde yaşıyo bazı ibneler.
Türkiye deki hukuk sistemini, aleyhlerinekarar verdiğinde kötü, leyhlerine karar verdiğinde cici gören cücülerce anlaşılmayan kafadır.
Artık anlaşılması beklenmeyen kafadır. Çünkü diğerlerinin kapasitesi yetmiyor. Üzücü tabi.
fenerbahçeli olsam acaba bende bu kafayı yaşar mıyım diye merak ettiğim kafadır. sırf şu kafa için fenerli olucam. oh ne güzel 24 saat kafa güzel.
almakta zorlanılan kafadır.
Her türlü ahlaksızlığı, yanlışlığı şikeyi haklı gören, bununla şımaran kafadır.
(bkz: at kafası)
galatasaraylılara sürekli giren kafadır. sanırım acıtan ki sürekli bok atmaya çalışırlar. tavsiyem kaçınılmaz olandan zevk almaya çalışmaları...
Galatasaraylı ve çeşitlerine çeşitli şekil ve kereler giren kafadır. şike ot bok derler ama sürekli yenilirler. biz yenmeye bıktık onlar konuşmaya bıkmadılar. göt ile ağız arasındaki korelasyonun canlı kanıtıdır sürekli olarak fenerbahçe ve fenerbahçelilerden bahseden zihniyet.