bugün

uzay futbolu oynadığı söylenen takım daha doğrusu takımdı. aslında tek suçlu saf fener taraftarının şampiyonluğa ve başarıya susamışlığını kullanması.
ne yaptılar ne ettiler ersun yanal ı sanki klopp, kariyerinde 70 golü olmayan ve bunların yarısını alt liglerde atmış olan vedat ı lewandovski, werder bremen in şutladığı max kruse yi kevin de bruyne diye yutturdular.
ne yapsın fener taraftarıda bunların gazına geldi.
bakın lig başladığında başakşehir daha tam form tutmamıştı, kasımpaşa maçında oynanan oyun ortada fener lehine tam 6 penaltı filan verilmiş derken taraftar coştu. dedik, yazdık anlamadılar.
birisi 12 yıl önce gelip fener 12-13 yıl şampiyonlar ligine gidemeyecek dese götümle gülerdim bu imkansız diye ve üstüne 20020 ye kadar da anca 2 şampiyonluk alır deseydi yuh artık derdim.
ama oldu.
Bu sezon bok gibi bir kadroya sahip takım (Geçen yıla göre iyi)
Tek forveti olan, 20 yaşında deneyimsiz kalecisi olan, 40 yaşında orta sahası olan, sağ beksiz sol beksiz takım nasıl şampiyon olabilir ?
Bu sezon şampiyon olması mümkün değildir.
%90 gs/bjk şampiyon olur %10 başakşehir/sivasspor.
şampiyonluk geliyor.
Acıların takımı.
Noldu laaaan yapragggaaam bir yerineze bir şey mi kaçtı..

Neyse yaa
Şimdi Nihat agbiniz devreye girer
Malum her maça 12 kişi çıkıyorsunuz

Üzülmeyin sağ sol penaltı gol olur şimdi..

Penaltı=Fenerbahçenin puan alması için icat edinmiş bir olaydir..
Bugün bizleri 2 kere mutlu eden takımım.
Kebapçıların ne işi var burada? Hemen gidin lan pezevenkler. Kebap kokmasın burası.
Gençlerbcirliğini ese eze yenen takım. Kalkmış biri gençlerin hocası özür dilemeli 2 gol için diyor. Hoca kim? Galatasaray 2 kupa kazandıran Hamza Hamzaoğlu. Bunlar böyle eski hocasına bile saygısı yok. Kendileri hep alavere dalavere olduğundan herkesi öyle sanıyorlar. Başkanından taraftarına böyle. Evet.
Beşiktaşımız şampiyon olamıyorsa vallahi bunlar olsun. Teşviklerle, şikelerle, beddua seanslarıyla şampiyon oldu demeyiz hiç olmazsa.

Açık ve net evet.
Sevmedim senden başka kimseyi fenerbahçem.
"Hem kendi hatalarımız hem de hakem hataları nedeniyle olmamız gerekenden 7-8 puan gerideyiz"

- ali koç.
en sevilmeyen dolayısı ile en büyük en popüler spor kulübü. bu ülkede kim şampiyon olursa olsun; ondan daha çok konuşulan ve tartışılan fenerbahçenin ligi kaçıncı bitirdiği olmuştur.
Hem kendi hataları, hem başkanının hatalaı yüzünden senelerdir, Ezeli rakibim dediği takımın şampiyonlar ligi maçlarını izlemek zorunda kalan takım..
gs ne zaman 5,6 yese buralar hep ağlama duvarına dönüyor. bunlarda böyle avunuyor napak.
geçen sezon avrupa'ya gitse averajı eksi kaç olurdu acaba diyen abber, geçen yıl avrupa ligi grubundan çıktığımızı bilmiyor olmalı.
sivas' tan istanbul' a otobüsle gitme ihtimalinin yüksek olduğu takım.
sarı kırmızı takımı tutan ukalaları gıcık eden takımdır.
Al gülüm ver gülüm.

Bunlar Sivas'a Sivas'ta yenilir

Ama istanbul'da rövanş maçında fark atarlar..

Nede olsa sike kardeşliği var.
2010 2011 i unutma unutturma..
Recep kruse
görsel
Ergen taraftarın gazlaması ile önce aziz başkan gibi başkan yendi, aynı şekilde taraftarın gazı ile hareket eden yeni yönetim Ersun gibi becerisiz adamı bu takıma getirdi.
Şimdi istediğimiz noktaya geldik mi sayın başkan.
sevim koooşşşş * 7eneve, şikeci ırkçı rezillere koymuşlaar * *
malın teki vardı

aziz yıldırımın kovduğunun takımı şampiyon yapacağını iddia ediyordu

baktım liseli kayıp ?

ismini de hatırlayamdım

haber verin

süvaz 3. cü vitese takmış.
Bu boktan kadroyla bu sezon şampiyon olma olasılığı yok. Gelecek sezon iyi bir kadro kurma olasılığı da yok ffp ve borçlar yüzünden. Ayağı kalkmasının tek yolu kulübü satın alacak bir süper zengin bulmak.
Gönül verdiğim, hem çilem hem aşkım olan futbol kulübü. Fetöcüler sevmez.
2010’lu yılları, ligde iç sahada derbi mağlubiyeti almadan tamamlayan takım.