bugün

Uyuşturucu gibi kulüp vallahi. Dert tasa bırakmıyorlar bizde.
futbol branşında bir sezonu daha kupasız kapatacak takım.
Tarihin tekerrür ettiği maç olmuştur. Aynı fark, aynı kart...

Sadece ve sadece Ali Koç'a üzülüyorum.
Oooo ali koç geliyor oooo zidane teknik hoca oluyor diye haykırırken aziz yıldıvımı çok ararsınız demiştim.
an itibariyle 2. pendik faciası yaşamıştır, hatta daha beteri. ümraniye spora tebrikler iki maçta da net galibiyet aldı.
bana meşhur bir filmden iki replik hatırlatan spor kulübü.

-what about pendik?
-we'll always have ümraniye...
TAŞAKBAHÇE*.
cidden artık yenilgilerinin beni zerre mutlu etmediği takım. umarım tez vakitte düzelir, böyle rakip olmanın tadı çıkmıyor.
Hadi abi kapatın kulübü hepiniz siktirip gidin. Koca kulübü düşürdükleri hale bak rezil herifler.
kanserin görsel hali.
Ffp falan sallamadan irgat gibi transfer kasmasi gereken klup. Ben olsam serdar'la falan vakit kaybedecegime 8 numara, golcu, kanat, pirzola, yurek murek ne varsa alirim.

Vaziyetin sakat oldugu kluptur kisacasi.

Kaleci de alsinlar diyecegim de ocak'ta hayatta bulamazlar.
Özgür kalacak kadar masum değilsin. Daha beter olun amk.
Ligden düşsede gülsek *
canımız acıyor abi ya.
Kupadan elenen ligden de düşecek olan takım inşallah.
- bursa'dan gol haberi
- 3 temmuz olayları
- 30 yıllık türkiye kupası hasreti
- alex'in gidişi
-3-4 kadıköy faciası
- aziz yıldırım zulmü
- kadıköy'de kupa kaldıran galatasaray
- ivan bebek faciası
- vardar
- 10 yıllık ŞL hasreti
- 4. yıldız yükleniyor

şimdi ise küme düşecekler.

fenerbahçeli misin? allah başka dert vermesin..
bugün gider beşiktaş tan atiba yı- tolgay ı hemen alır takıma monte ederdim. böyle orta saha varken toparlaması zor.
Ara transferler icin cok gec kaldilar. Su saatten sonra gelen transferler takima, ulke futboluna uyum falan derken 4 5 hafta gecer.

O 4 5 haftada kotu gidisat devam edebilir.

Bu sene kume dusmeyin de ne yaparsaniz yapin.

Saka maka ligin dibine demirledik.
beyler takım iyi. ciddi söylüyorum. anlatıcam bak.
ersun hoca geldikten sonra maçlara bakalım.
erzurum maçı. iki attık mı. beşiktaş bu akşam kaç atttı bu takıma,1 attı. biz berabere kaldık mı, beşiktaş ta berbabere kaldı mı, kaldı. kaldı ki bize attıkkları 2 gol de boş beleş gollerdi ve o bölgeye sadık alındı. oradan öyle beleş toplar geçmiyor, artık.
antalya maçı. rakip saha mı evet. biz genelde daha baskınmıydık, evet. 1 puan aldık mı rakip sahada, daha yeni gelmiş ve transfersiz, özellikle, sadık olmadan. evet aldık.
az alkmaar hazırlık maçı. iki takım çıkartabildik. yani iyi kötü kadro derinliğine sahibiz. maçı da aldık ki az alkmaar ı biliyosunuz. boş beleş bi takım değil.
ümraniye maçları. lan oğlum. kamuoyuna verilen imaja ne bakıyosunuz. fenerin o kupayla işi yok. önem verseydi, ikinci maça full kadro çıkardı. avrupaya gidemeyecek, tek şansı oyd diyolar. avrupa ya gitmenin alemi yok ki, neye faydası var. üç kuruş veriyolar kazanınca o da konaklama ve yol parasına gidiyor.
ha seneye şampiyon olunca gidilir o başka. şl nin geliri iyi.
bursa maçı. e bursa çakı gibi takım değil mi? biz bursa ya karşı 90 dakika galip değilmiydik. ben gündeme getirmeyi sevmem ama bursa nın golü şaibeli değilmiydi. e bursa deplasman değil mi? bi puan çıkarmışın ki az kalsın 3 puan olacakmış. ee o zaman?

şimdi iyi kötü bi transfer daha oldu. kendi sahamızda 2 maçımız var. ersun yanal etkisi de yavaş yavaş artacak.
bu ligde fener çok iş yapar.
yakın geçmiş..

görsel
Eğer bugün de kazanamazsa, böyle cenabetliğe sokarım. Biz son dakikalarda gol yiyoruz, gs'nin rakibinin topu direklerden dönüyor, penaltı kaçırıyor, sonra gs sikik sikik pozisyonlarda gol atıyor kazanıyor. Gs ve kebapçı terim'deki köpek şansının çeyreği bizde olsaydı bugün çok farklı olurdu.
unutmayın son 4 lig maçında rakip sahada yenilmeyen bi fener var.
bu maçı alırız.
Son günlerde ki kötü performansımız yüzünden herkes daha bir tuhaf bakıyor bize ama anlayamazsın kardeşim Fenerbahçeli olmadan bu duyguyu anlayamazsın ama dilimin döndüğünce anlatmaya çalışacağım. Fenerbahçeli olmak sebepsiz yere karşılıksız ölümüne sevmektir, çıkar, karşılık beklemeden sen Türkiye'nin en nefret edilen takımının taraftarısındır ama bu seni üzmez aksine gurur duyarsın! hangi şehirde olursan ol, ne zaman Fenerbahçe ile ilgili bir kıyafet giysen herkesin sana ters ters bakmasıdır Fenerbahçeli olmak, ama sen o armanın olduğu bütün eşyaları gururla taşırsın. sen Atatürk'ün gönül verdiği takımın taraftarısındır. gittiğin her yerde dışlanırsın takımından dolayı, misal bir galatasaraylı beşiktaş Fenerbahçe derbisinde beşiktaşı destekler beşiktaşlı da galatasarayı ama hiçbir takım kimseye karşı Fenerbahçe'yi desteklemez işte Fenerbahçe'nin büyüklüğü buradadır işte herkese karşı tektir, yektir! sen Fenerbahçe taraftarısındır, gittiğin deplasmanlarda küfürlerle karşılanan taşlanan takımına kurşun sıkılan Fenerbahçeli! herkes bize bırakın artık diyor iyi gününü görmeden sevdik kötü günde bırakmayız. ama dostum Fenerbahçeli olmak nedir biliyor musun? Bir hayatım daha olsa, onu da sana feda ederdim diyebilecek kadar çok sevmektir Fenerbahçe'yi.
inşallah bana bu akşam 45 lira civarında bir para kazandıracak. hayatımda ilk defa iddaa kuponuna ortak oldum.
görsel