bugün

Bir Galatasaray’lı olarak Fenerbahçe ile rekabet etmek çok zevkli oluyor. Biz kötü olduğumuz için Son 2 yıldır tinerciler türedi. Ama artık ülke normale dönüyor yavaş yavaş.

Tinerciler out, gs-fb rekabeti in.
büyük bir ailedir.

görsel
Bugün allah'ın izniyle bayern'in genişlettiği tinercilere koyup geçecek ulu çınar.

görsel
Bugün bir kez daha 40 bin küsür tinercinin önünde tinerjk'yi rezil edecek takım. Hentbol sizi bekliyor!
tüm derbileri tabi ki kazanamayacaktır.

bu mağlubiyet normal yoldan şaşmak yok.
90 + 3 te şampiyon olacak takımımdır. götüne güvenen sikilmecesine iddiaya girer. evet..
Düne kadar avrupa şampiyonluğu yakın Diyen Bir direktöre sahip takım. Taki Avrupa standartlarında oynayan bir takıma denk gelene kadar.

Gerçi Vardar olayı var ama sonuçta o'da bir Avrupa takımı.
hiç bitmeyen sevdamızdır.

yıllardır ligin en az derbi kaybeden, hatta kaybetmeyen takımı. hal böyle olunca fenerbahçe'yi yenen avrupa kupası almış kadar seviniyor. bu bizim gururumuzken rakiplerin ezikliğidir, sevinedurun.
sıradan bir anadolu kulübü.
Maç kazanmak için oyun oynaması gerektiğini anlaması gereken futbol kulübü.
anadolu kulübü kıvamında defans yaparak derbi kazanabileceğini sanan takımcık.
ağlayın biraz daha.
Hakemsiz fenerbahçe nin halini gördük dün akşam.
süt kupası ve basketbol için savaşan takımdır. beşiktaş a boyun eğmekle yükümlüdür.

(bkz: kanarya parçalayan kartal)
sikik loserlar bir maç yendi götleri kalktı ya fenerbahçe ne zaman size boyun eğdi fakir piçler? ah ulan aykut olmayacaktı da sizi iyi bir sikecektik dün gece. kaç paralık kulüpsünüz lan siz şu laflara bak.
henüz kendisi için hiçbir şeyin bitmediği takım. beşiktaş maçı taktiksel bir fiyaskoydu. fikstürü diğer takımlara göre çok avantajlı. tüm maraz çıkaracak maçlarını oynadı ve liderle arasındaki puan farkı sadece 3. taraftarı arkasında olursa çok rahat şampiyon olabilir hala. şimdilik eğlenin küçük insanlar, fenerbahçe kalkan her götü indirecek her zamanki gibi.
Eski bir filmde geçiyordu. (bkz: Yenerbahçe)
kameni gibi,fernandao gibi uluslarası futbol dünyasında adı sanı duyulmamış kimselerle şampiyon olacağını sanan takım.
görsel
akhisar-malatya-gs macları kazanılsa lig bitiyor. fikstür cok cok avantajlı ki bu 3 macıda sezonun en rahat galibiyeti ile kazanırız.

4.yıldız hayırlı olsun. lig bana göre bitmistir, bjk ye yenilmemizde iyi oldu ligin bitimi birkac hafta uzadı böylece.
Acilen ali palabıyık maçlarına atanması gerek.
4 mart 2018 günü oynanacak olan fenerbahçe - akhisar maçına bilet alacaktım ki tuhaf birşey farkettim. pasolig üzerinden satılan en ucuz bilet 54 tl iken stubhub.com dan satılan bilet 47 tl. gittim deneme amaçlı aldım ve bilet sorunsuz bir şekilde pasolig kartıma yüklendi. maça bilet alacaklar stubhub.com da daha ucuza satılıyor biletler bilginize
hakemi yenememiştir bu akşam.

maç 2-1 iken aatıf a çifte dalan gökhan mı desem,

talisca nın dışarıdan çevirdiği topa devam deyip devamında volkan a kırmızı çıkması.

son dakika ki babel in pozisyona gelene kadar maç kaç kere kopmuştu.

tineri çekip 2 kişiye yumruk atan quaresma ile de takışmadıkları için bravo oyunculara.

alper ile volkan ın da amına koyiyim.
Sevdamıza kimseeee engel olamazzzz.
Bazen hüzün vardır bazen mutluluk
FENER sevgisinin adı konamaz
Ne kupa büyüktür ne şampiyonluk.
25 dakika 9 kişi oynayıp yenilmeyerek ezeli rakibini kendi sahasında rüsva etmiş takım.

Rakip dua etsin ki Volkan kendini attırdı, yoksa şuan utançtan interneti kapatırdınız.
volkan'ın ve alper'in yersiz gördüğü kartlara ve aydınus'a rağmen bugün 5iktaş'ı yine, yeni, yeniden madara etmiş takım. maçın başlarındaki o pozizsyon da ofsayt falan değil bir de ha. deplasmanda atılan 2 gol iyidir. bir de bunun papaz'ın çayırı versiyonu var. bekleyiniz.
güncel Önemli Başlıklar