bugün

arkadaş ben bir şeyi anlamıyorum,

sen kulüp içi yapılanmaya gideceğim diyorsun, geçen sene ikinci olan takımın yarısından fazlasını gönderiyorsun, daha sonra ilk onbirinin neredeyse yarısını geçen sene 6. olan takımın futbolcuları ile dolduruyorsun.

bir yerde bir hata var bence ama, neyse bakalım...
Bizi Avrupa da rezil eden şikeci takım..

ulan siktirin gidin babaannenizin liginde oynayın..
yine yeni bir maalesef dedirtecek sezon mu diyen 40 senelik takımım.
pereira cidden kötü, hem de çok!
sakat eksik varmış falan bahane, yazık :(
yazıya aynen imza bu arada, az bile yazmış, bence de azizsilin yakındır bu gidişle..
http://abcspor.com/boyle-askin-izdirabini/
Cani sağolsundur.
en büyük transferiniz fernandao amk ahahaha. digerlerinin alayı tırt.

aziz ve ibne basın ne trolledi bunları be!
mallarin hepsi şu silkik takimlarini los galacticos saniyor amk ahahaha!
a.k takımı. iddiacilar acinizi anlıyorum.
40 milyon değil 200 milyonda harcansa takım oyunu oynamasan öperler fenerbahçe nin sonu çok kötü görünüyor 11 oyuncuda birbirinden kopuk bu kadar oyuncu transfer edersen sonuçlarına katlanırsın hocasının hoca demeye dilim varmıyor yılmaz vural bile daha iyi takım yönetir hemen 11 bulmalı adam bildiğin türkiyenin en büyük 3 takımından birine fantezi yapıyor fabiano nedir hele uygarı oyuna sokmak nedir bu kafayla giderse ocağı zor görür.
Molde kurbanı. *
kim ne derse desin transfer sezonunun sampiyonudur. vitor ile ne yapar bilmem ama fm de bu kadro ile harikalar yaratilacagi bir gerçek.
Avrupa da şike yapamadığı için silkilen takım.

tabi orada +7-8 dk uzatma yok yada beleşten penaltı,ofsayttan gol yok.

adamı silkerler,üstüne de pantolon dikerler at kafaları..

zuhahah koyduk mu..
üç gün önce fenerli arkadaşların galatasaray'ın atletico madrid yenilgisinden sonra telefonuma attığı "ahahaha atletico'ya yenildiler" tarzı mesajlar şu an gözümün önüne geliyor.
aradaki fark ne biliyor musunuz,

-galatasaray şampiyonlar liginde,
+fenerbahçe avrupa liginde,

-galatasaray geçen senenin şampiyonlar ligi çeyrek finalisti, bir önceki yılın şampiyonlar ligi finalistiyle oynadı,
+fenerbahçe ise, avrupa'da hiç başarısı olmayan, onu geçtim norveç gibi vasat altı bir ligde bile sadece 1 kez şampiyon olabilmiş bir takımla oynadı,

-galatasaray'ın rakibi atletico'nun transfermarket değeri 340 milyon euro iken, gs'nin 120 milyon euro,
+fener'in rakibi molde'nin transfermarket değeri 16 milyon euro iken, fener'in değeri 160 milyon euro,

-galatasaray'ın rakibi atletico madrid grubun bariz favorisi, hatta şampiyonlar liginin favorilerinden,
+fb'nin rakibi ise en büyük başarısı zaten gruplara kalmak ve grubun haliyle en güçsüz takımı,

-galatasaray bu sezon doğru dürüst transfer yapmadı,
+fenerbahçe ise dünya para harcadı, (bunun zamanla da alakası yok, resmen bitmiş oyuncuları fahiş fiyatla itelemişler)

şimdi özetle bizim atletico gibi bir takıma yenilmemiz gayet normalken gevezelik yapan fenerlilerin, norveç'in köy takımın yenilmesi karşısında duygularını merak ediyorum. en kötüsü de maç sonrası trt muhabirinin röportaj yaptığı maçta yedek kalan molde'nin as forvet oyuncusu şöyle bir şey demiştir

"aslında yedek kalmayı beklemiyordum ama hocaya da hak veriyorum çünkü haftasonuna rosenborg'la evimizde zorlu bir maçımız var"

****molde bile kendi ligindeki rosenborg maçını avrupa liginden önde tutmasına rağmen fenerbahçe'ye 3 atıyor. ne güzel dünya.

ha bi de kuralar çekildiğinde celtic'den 6 puan alınacağını söyleyenler vardı. celtic molde'ye benzemez yalnız, eğer böyle oynarsa 8 rekoru kırılabilir.
club brugge için köy takımı diyip molde denen halı saha takımından üç yiyen takım.
Not: çok takımlı bir cümle.
(bkz: gülme komşuna gelir başına)

atasözünün karşılığını almış takımdır. taraftarlarını fena üzmüştür.
yıllar geçti bu fenerliler yöneticisinden taraftarına kadar hala salt transferle başarı sağlanamayacağını anlamadı. dördüncü yıldızı bize karşı kaybedince beklenenin tam tersi oldu. biz krize girdik adamlar bayram yapmaya başladı. şaka değil gerçek. salt transferle adamların gözü boyandı. (bkz: ulan hepiniz oradaydınız be)
yok van persie yok nani yok fernandao adamlar lig başlamadan kendilerini yerli ve yabancı kupaların şampiyonları ilan ettiler. yani böyle bir şey olamaz yahu olamaz.
ama adamların ders alacağı yok o zaman: bu sene de eğlence fenerbahçe.
takım kötü mü gidiyor, evet. ancak yine de takım için ümitliyim.

hatırlayın, 10-11 sezonunda young boys ve yeni malatya gibi takımlara yenilmiştik. sonra gittik, 17'de 16 yaptık, şampiyon olduk. (bazıları inanmasa da)

ya da 12-13 sezonunu. marsilya'ya karşı galibiyeti koruyamadık. herkese aykut'a sövdü. sonra seri yakaladık. avrupa liginde yarı finali oynadık.

tamam belki tam tersi de olabilir. belki galatasaray'dan da beter bitireceğiz (yok lan o kadar da değil), ama belki de bu hatalardan ders alacak takıma da bakıyor olabiliriz.

en kritik ay ekim, hem avrupa maçları, hem de gs derbisi o ayda. işte o zaman eleştiriler başlayabilir.
her maçı bi ümitle izliyorum her seferinde hüsran, ligde su anlık puan olarak durumumuz iyi gözüksede hala '' futbol '' oynamıyor sayın futbolcu arkadaşlar. şu kadar para alıyolar ... muhabbetlerıne girmeye gerek yok, bu arkadaşlar bu mesleği yaparken bu kadar b.kunu cıkarıyorsa, taraftarın verdıgı değeri bile hak etmiyodur bence. grubun ilk maçı olur o kadar olayına gelirsek orası öyle de ümit verici bi futbol yok be arkadaşım ölü gibi top oynuyolar. sözde pereira bey çok şut çalıştırıyor ama ne hikmetse bi tane düzgün şut göremiyoz maçlarda. türkiye liginde bile şansa bala bi süre götürebilirsin ama avrupada yedirmezler adama. inşallah bir şeyler olurda akılları başına gelir. gelmezsede gene üzülen biz olucaz parayı bunlar götürcek. hayırlısı.
bu kadarda abartmayın amk. neden yenildiğimiz bariz ortada. as adamların hepsi yedekti. orta saha desen evlere şenlik. bu maçtan ders cıkarılacak hissediyorum.
Hala türkiyenin en büyüğü olan kulüp.
Avrupa da türkiyeyi rezil eden takımdır.
bugünde türkiye nin en büyük kulübü olan kıskanan şanlı takımdır.
kahpe bizansın kahpe takımlarından.

göz göz göztepe.
inanılması gereken takım.

https://twitter.com/Zeljk...status/638481464829587458
yeni çektiği yandex reklamı ile birçoklarının kulaklarını çınlatan spor kulübü.
aslında bu reklamda ahmet çakar oynamalıydı, işte o zaman rating patlaması olurdu ama yine de güzel olmuş.
http://abcspor.com/fenerb...i-yandex-reklami-tt-oldu/
Yandex'e gir, Robben'i getir kampanyası başlatmış olan türkiyenin en büyük spor kulübü.

Fenerbahçe'nin ana sponsoru olan ve formanın göğsünde yer alan Yandex için yapılan reklam filminde taraftarlara dolaylı olarak Robben müjdesi verildi.
Fenerbahçe kulübü resmi internet sitesinden sürpriz bir reklam filmi yayınlandı. Reklamda oynayan Van Persie, 'internet aramalarını FB Yandex'le yap Robben gelsin' ifadesini kullanması sarı-lacivertlilerin dikkatini çekti. . Reklam filmi şöyle gelişiyor: Gazete okuyan bir genç, Fenerbahçeli arkadaşına, "Robben'i alıyormuşsunuz. Sizin başkan Robben'i alsın var ya ben de bikini giyip burada tur atmazsam adam değilim!' diyince bir anda Van Persie ortaya çıkıyor ve, "FB Yandex'e gir. Bikini yaz, Robben gelsin" cevabını veriyor. Bu diyalog sonunda ise gazeteyi okuyan gencin bikini giydiği görülüyor. Bu da Yandex ve taraftarların sayesinde dünyaca ünlü futbolcu Robben'in ilk transfer döneminde Fenerbahçe'ye geleceği şeklinde yorumlanıyor.

https://www.youtube.com/watch?v=GiARoMcxjwk

görsel

görsel
sarı ve lacivert renklere sahip, 1907'de kurulan, ezeli rakibi galatasaray'a evinde 1999'dan beri yenilmeyen türkiye'nin en iyi futbol kulübü.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar