bugün

2 gün sonra galatasarayı deplasmanda yenecek olan türkiyenin en büyük kulübü.
Kimi takımların bekaretini kendi beleş sahalarında bozan takım. Daha konuşacak çok şey var yani.
Türkiye Kupası gruplarında 1461 Trabzon'la aynı gruba düşmüş takım.

Hadi sevinin Galatasaraylılar sizin için yeni bir intikam alma fırsatı bu.*
Diğer rakipler BUrsaspor ve Sivasspor.
istanbul anadolu yakasında bulunan semtin adıdır...
külüb adıda vardır ancak güzelim semt kulüb adıyla anılmamalıdır, semte yazıktır...
avrupa takımı değildir. kadıköy asya yakasındadır.

ayrıca aykut kocaman'ın performansını beğeniyorum bu adam kaliteli bir hoca olacak.
aykut kocaman'a rağmen hala iyi bir noktada bulunan takımdır. derbilerdeki başarısını sürdürmesi dileğiyle.
Atatürk' ün tuttuğu spor kulübüdür.
edirne den ötede tanınmaz. öyle büyük takımdır fenerbahçe.
atatürk'ün tutmadığı spor kulübü..
aşk'tir.. ismet inönü'nün tuttuğu takimdir.
not: attim.
akşamki derbiyi kazanacak olan takım. sırf maçı izleyebilmek için türlü zorluklarla işten izin aldım. alın şu maçı da cimboma koymanın zevkini yaşayalım.
görsel
derbide son 10 dakika hariç çok iyi mücadele eden takımım. bir kendi kalemize attık, bir de ekstra bir gol yiyerek kaybettik.
kesinlikle ilerisi için umut veren ve kaliteli olduğunu gösteren takımımız.

maçlar kazanılır veya kaybedilir ama fenerbahçe sevdamız asla azalmaz.

(bkz: son sözümüz fenerbahçe)
bu gün aykut kocaman'a rağmen iyi ( en azından galatasar'dan ) oynamış takım.
winter is coming diyen takım.
bugün sahada aslanlar gibi mücadele edip hakkını vermiş takım. galatasaray'dan iyi oynadı. şans yoktu o kadar, hakemide katmak gerek.
genelde galatasaray kazandığı zaman kazanıp, galatasaray kaybettiğinde de kaybeden takımım. bugün galatasaray kazandı ama biz nasıl kaybettik anlamadım. bir yanlışlık olmalı lan.
Aşkların en zoru. hani derler ya imkansız aşk diye. aynen öyle bişey işte. bağrınıza basarsınız takımı. her haliyle, her yönüyle seversiniz. berbat oynasa da, her maç yenilse de sizin takımınızdır o. mabed'e ilk gittiğiniz ânı asla unutamazsınız. tüyleriniz ürperir. ilk maç biletinizi atamazsınız, yüreğiniz el vermez. takımınızdan "biz" diye bahsedersiniz. her oyuncuyu bağrınıza basarsınız. objektif olmak, bizim takım kötü oynuyor demek bile zor gelir bazen insana. ihanet etmiş gibi hissedersiniz aşkınıza. belki de bir samanyolu şarkısı herşeyi anlatır. söyleyemediklerinizi dökersiniz. rakibinizden dört gol yemiş olsanız da acaba dersiniz. acaba döndürür müyüz... ligde şampiyon olmak istatistiki olarak imkansız olsa bile umutlar tükenmez. desteğiniz devam eder...benim aşklarımın hepsi fenerbahçe aşkıdır. kendisi benden habersiz gelir kontrolüm dışında, sonra ben onlar beni sevecek diye sevmem. benim sevgimin sevgililerimle alakası yoktur. onlarda bir şey görüyorum diye sevmem. görmediklerim için, sandığım şeyler için severim ve mutlu olurum. fenerbahçe pendikspora yenilirken de aşıktım, chealsea ile çeyrek final oynarken de.Hayatım boyunca bağlandığım tek aşk tek gerçek aşk.Sevdim işte! Doğuştan. Sarı dediler lacivert döküldü dilimden. Kimsenin peşinden gitmedim. Kendim öğrendim sevmeyi. Ben büyüdükçe Fenerbahçe'de büyüdü. Kazandıkça değil, kaybettikçe daha çok sevdim. Kötülediler daha çok sevdim. Başka takımlardan bahsettiler daha, daha çok sevdim. Bazen yaş oldu gözümde damla damla, bazende tebessüm dudaklarımda. Kaybettiğimiz maçtan dönerken çekmedim montu üzerime
hepsine inat gururla taşıdım formamı. Atkım hep boynumdaydı. Baş ucuma koydum uyudum, gözyaşımı sildim. Ertesi günü yine giydim formamı, artislik olsun diye değil, kaybettiğimizde daha çok sevdiğim için! Aldırış etmedim ya da çıkarmadım ne yüzle giyiyorsun halen bu formayı dediklerinde. Aksine göstere göstere giydim. Ben Fenerbahçe'yi kazanıyor diye sevmedim. Menfaat için düşmedim yollara. Hangi takımlısın dediklerinde sırf cevabım olsun diye gönül vermedim. Ben Fenerbahçe'yi çıkarsız, karşılıksız sevdim. Kıskandım bazen Kadıköyü. Havasını içine çeken insanları. Milyonlarca kişi omuz omuza kıskandım. Ağladım saatlerce hıçkıra hıçkıra. Sevdim işte ötesi yok...
Yendik;Fenerbahçeliydim.

Yenildik;Fenerbahçeliydim.

Şampiyonluğu verdik;Fenerbahçeliydim.

Şampiyon olduk;Fenerbahçeliydim.

Şikeci dendi;Fenerbahçeliydim.

Aklandık;Fenerbahçeliydim.

Sadece bugün değil yaşadığım sürece FENERBAHÇELiYiM!

Fenerbahçe’den de Fenerbahçeli olmaktan da gurur duyuyorum!!!!!!
kemalettin şentürk, bugün seni çok özledim. o yüreğini aradım sahada
meireless gibi ahlaklı oyuncularının arkasında sonuna kadar duran muhteşem takım. büyük takım. ama sizin bildiğiniz büyüklüklere benzemez. bu, içine doğru büyüklük. yani derinlik gibi. alabildiği kadar alır yani öyle. anladın sen onu.
memleketin en fazla sevilen ve sevilmeyen takımı. ama sadece sevmeyenler biliyor neden sevmediğini.
omurgasız karektersiz toplulukların takımı. Ulan yenildiniz bari susup evinize gidin daha laf sokmaya çalışıyorlar.
iki sene üstüste kendi stadında ezeli rakibinin şampiyonluk turunu görecek takımdır. gidişat öyle, demedi demeyin.
ayrıcalıktır.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar