bugün

Kendi değerlerine, kendi şahısları ile sahip çıkan. Türkiye için değerli bir spor kulübüdür. Bize göre bir AŞK'tır. Bilinçsizce yapılan yorumları kınıyorum. Değerlerimize sahip çıkalım.
rus takımına çakmasından yanayım.

not: galatasaraylıyım
galatasarayı çatır çatır kıskanan bir taraftara sahip şikelerin, haksızlıkların, çirkefliklerin kulübü. bunu ben değil milyonlar söylüyor.
Galatasaray taraftarını sinirden çatır çatır çatlatan kulüp. Gelip buraya entry sıçıp durmalarından belli. Bunu ben değil milyonlar söylüyor.
Gaysarayın kocası OLDUĞUNU UZUN YILLAR BOYUNCA iSPATLAYAN SPOR KULÜBÜ, 100 yıllık çınar.
galatasaray kiminle maç yaparsa yapsın enteresan bir şekilde girenin ve çıkanın bunlara olduğu camia..
galatasaray n'abarsa yapsın yine galarasaray taraftarının gelip, fenerbahçe başlığı altında saçmalayıp durmasına sebep olan camia...
galatasaray taraftarının kendi takımlarının başlığından çok fenerbahçe başlığında yazmasına sebep olan camia, aşk.
artık nasıl koyduysa, galatasaray real madrid' le maç yapsa taraftarının gelip başlığının altına yazdığı camia. sizin kendi takımınız yok mu olum? kendi takımınızı tutsanıza her maçtan sonra gelip bizim takımılarımızı tutuyosunuz. seksiler.
yıldırım demirören'in manevi başkanı olduğu kulüp.
kimse fenerbahçe den büyük değildir ayağına göz göre göre yapılan vefasızlıklara taraftarının sessiz kalamayacağı kulüptür. ne demek kimse fb den büyük değildir diye durup dururken laf yumurtlamak? fb ticari bir değer de değil, hisse senedi de değil. öncelikle bir manevi değer. adı üstünde bir kulüp. vefa da manevi değerlerin en başında gelen değer.

şike operasyonunda taraftarın top yekün aziz yıldırım ın arkasında durmasını dışardan bakanlar bir aziz yıldırım hayranlığı, hastalığı, takıntısı olarak algıladı. alakası yok. aziz yıldırım olmazdı, iks olurdu. taraftarı kenetleyen tek şey vefa duygusuydu. bu taraftar iyi günde yanında olduğu insanlara kötü günde sırtını dönemezdi, dönmemeliydi.

hadi dışardaki insanlar bunu algılayamadı ama yönetimin sanki yaşayan kendisi değilmiş gibi alex krizini yönetememesi taraftar için tam bir şok. alex hakkında medya aracılığıyla kamuoyu yönlendirme çabası epeydir altan alta dikkat çekiyordu. nedir alex le alıp veremediğiniz? alex hata yapmış olsa bile mutlaka bunun bir zemini, bir evveliyatı mevcuttur. hiç biri olmasa dahi bu kadarcık hata yapma lüksüne herkesten daha fazla sahiptir. aslında emre nin gidişiyle emre kadar taraftar da kırılmıştı bu ayrılığa. onların yerine gelenler de canımız, ciğerimiz ama dün bir, bugün iki. yaşanmış yıllar da bir kalemde silinip atılmamalı. bunun da etkisiyle alex olayında taraftar aynı şeyin tekrar yaşanmasına izin vermeyeceğinin sinyalini vermeye başladı.

unutma başkan. taraftar fenerbahçeye mahkumsa, fenerbahçe de taraftara mahkum.
bir türlü rahat nefes alamayan kulüp. her yıl başka bi olay; ya şike, ya son maçta kaçan şampiyonluk, ya alex muhabbeti.

(bkz: olaylar olaylar)
zamanında beşiktaş'a galatasaray şampiyon olmasın diye maç satmış camia

http://d.spor3.com/other/1.20091126133424..jpg
bir beşiktaş'lı olarak bugün kü avrupa eleme maçını kazanmasını dilediğim takımdır. bizim takımımızsa ve avrupa da oynuyorsa kazansın tabi ki.
Yakılan Türk bayrağımız için , yakılan Atamızın resmi,için üzerine çarpı koyulan camimiz için, bizim için saldır FENERBAHÇEM !
Fenerbahçe bir sezonda hiç gol yemeden şampiyon olarak bir DÜNYA REKOR’u kırmıştır. (1922-1923)
trtspor da sevilla ve ardından chelsea maçlarını görünce fenerbahçeli olmamama rağmen gene heyecanlandırmıştır.
umarım bu akşam da spartak moskova karşısında turu geçen taraf olur. galatasaray ile beraber iki türk takımı şampiyonlar liginde tadından yenmez.
feneri günahım kadar sevmem. ama umarım bugün turu geçerler. üstelikle bayrakla falan da alakası yok. avrupada türk takımları boy göstersin amk.

haa yenilirse, elenirse de dalgamı geçerim o ayrı.

tanım: ezeli rakip, dost falan değil amk.

turu geçin de sizi biz eleyelim ünal başkanın dediği gibi inşallah, ki bu da en az çeyrek final demek oluyo de mi oğlum. gönlümden geçen tam olarak bu.
bir fenerbahçeli olarak ısrarla söylüyorum: avrupa'ya gitmemesi/gönderilmemesi gereken takım. bıktık ulan bu rezaletten. (bkz: 29 ağustos 2012 fenerbahçe spartak moskova maçı)

(#9185697)
(#16635074)
(#16635152)
şikeci takımdır ve ben şikecilerin avrupa da oynamasını istemiyorum... ki oynayamayacak da zaten, vaziyet onu gösteriyor.
biraz önce ari adlı oyuncudan yediği golden dolayı tur riske girdi. (bkz: emenike nin geçen haftaki golü)**
yillardir takip etmedigim takimimdi, ta ki kita degistirip ulkemden ayrilana kadar. uzakta insan daha duygusal yaklasiyor, daha bir ariyor eski sahip oldugu seyleri. fenerbahce yi tekrardan, bana ulkeme ait ufak bir sevinc versin, gururlandirsin diye her uluslararasi macini takip etmeye baslamistim. ne yazik ki verdigi tek sey sigaraya tekrar baslama nedeni oldu. en ufak bi gurur, sevinc veremedi bana. kaos hakim takimda. bu saatten sonra aykut kocaman ayrilmadan hic bir sey duzelmeyecek.
galatasaray'a meyvesini takdim edecek takım:

görsel
Bu sene * Uefa avrupa liginde devam edecek olan.

http://m.ak.fbcdn.net/a1....179077653_532350334_n.jpg
(bkz: bye bye happiness)