bugün

fenerbahçedeki şike olaylarından sonra bu eziklikten kurtulmaya çalışan fenerbahçe taraftarının sözlükte gündemi değiştirmeye çalışıp şikenin üstünü kapatmaya çalışmasıdır.son çırpınışlarıdır komiktir.gerçi fenerbahçe taraftarı bunu yapmasını iyi bilir çünkü türkiye de fener dışında kim şampiyon olsa her zaman gündem değiştirme yoluna gitmişlerdir yine aynısını yapmaktadırlar.
insanı göbeğini tuta tuta, tüküre tüküre güldürme hissi uyandıran aciz çabalardır.
kimsenin eziklik yapıp üstünü kapattığı, ortada üstü kapatılacak bir şey yok. Fenerbahce aklanırsa göbegini tutanların, eziklikle suçlayanların kızarmayıp özür dilemekten aciz bu açılan sayfaların üstünü kapatmaya çalışacağını görecekmiyiz? Kesinlikle.
aralıksız olarak devam etmektedir, yok efendim cimbom da şikeciymiş dön yirmi yıl önceye olmadı mı beşiktaş da şikeciymiş ibrahim akını almak için aramış sadece bu davranış bile suçluluk duygusunun fenerbahçe taraftarına nede güzel sindiğini göstermektedir.

biz yaptık ama onlarda ya döndü dönecek muhabbet.

rezilliğinize gülerken göbeğim düştü lan...
Vücuda uyum sağlayamayan parazit ve bakteriler , zamanla kendilerinin protein yapısını değiştirerek , bünyeyi iflasa uğratmaya çalışmaktadırlar. Bu durumun bir özetidir.
olmayan çabadır. pür dikkat gündemi takip ediyoruz. eğer bu ülkenin tek şike yapmış takımı fenerbahçe ise hemen düşürsünler ağzımı açıp laf etmem.
ama durum maalesef öyle değil, sadece öyle olduğu varsayılarak birileri kendini avutuyor!
yeteri kadar komik bir durumdur. aklanmaları ihtimali bile şüpheli. O kadar çok oyun dönmüş ki bugüne kadar, yargıda şike yapamayacaklarından emin bile değil kimse. eğer hile hurda olmadan aklanırlarsa, ben özürümü dilerim. fakat bilebilir misin bu işte nasıl bir bit yeniği var ?
-abi şike var diyorlar,

+rus basketçileri seyrettin mi nefisti.

-evet ama, aziz yıldırım eskişehir'e para yollamış.

+o 10 numaralı kızın adı neydi? hatun taş taş...

-bilmiyorum da emenike'de para sayarken görüntülenmiş.

+emenike dedin de karabük'teki işçiler çok yüksek maaş alıyorlarmış.

-abi şike...

+alsınlar tabii. emekçi adamlar ne de olsa.

-aziz başk...

+ben de bu yaz didim'e kaçıcam.

-küme düş...

+datça'ya da kaçabiliriz aslında...bakalım kısmet...
galatasay ve trabzonspor taraftarının götünden uydurduğu söylemdir.

(bkz: sikilmiş götün davası olmaz)
bir fenerliden asla dürüst bir hareket beklenmeyeceğinin kanıtıdır.