bugün

Yalan yalan yalan,
Dolan dolan dolan
20 yıl oldu
istifa ulan
Oysa ki Kılıçdaroğlu öyle mi? Kılıçdaroğlu'nun iki omzu arasındaki mesafede sürüler otlar. Bir adımı bağdat'ta diğeri Viyana'dadır. Emperyalistlerin memesinin anasından memesinden emdiği memesinden sütü emdiği anasından getirir.
Yine takımımdan, taraftarlardan dolayı gururluyum onurluyum.
Gerekeni yapıyor. Hükümet istifa!
Fenerli taraftarlar bu gidişle hükümete en büyük darbeyi indirecekler. Her zaman söylerim Galatasaray’a ın lobisi çok güçlü ama fenerbahçe nin kenetlenmesi ve camia gücü rakip tanımaz .
(bkz: yönetim uyuma taraftarın dışarda).

At eşini yolla bana!
kuru yaygaradır. bi işler stadtuma toplanan üç beş çapulcuyla olmuyor sandığa gitmek oy vermekle oluyor.
dikkat: sayın recep tayyip erdoğan sıkı bir fenerbahçeli ve fenerbahçe kulübü üyesidir.
Oooo Silivri'ye giden çok kişi görüyorum...

Değmez mk...
helal olsun, ingiliz işgalcilere ilk darbeyi sahada fener indirmişti, kraliçenin badem bıyıklılarına da 100 yıl sonra aynı damardan vuruyor.
bir zamanlar "sandıkta görüşürüz mesut bey" pankartı açan taraftardır onlar...
Ee ne yapacak şimdi ak parti hükümeti ekşi sözlük gibi Fenerbahçe’yi de mi kapatacak. Sandıkta görüşürüz.
Fenerbahçe kapatılsın!

Dur bakalım bunu ilk hangi davar diyecek.
Ali Koç fedocu olur. hapis yatar, çıkar. muhtemelen bunlara sebep olur.
Fenerbahçe taraftarının “istifa” sloganı bedevileri rahatsız etmiş.
allah allah neden böyle bir tezahurat yapmışlar acaba?

halbuki tüm dünyaya hükmeden bir ülke haline gelmiştik; bütün avrupa ve özellikle de almanya bizi kıskanıyordu.
Tek Fenerbahçe'nin yapması yetmez. Diğer takımların da demesi lazım
2-3 ay sonraki seçimden sonra yine ağlamayın haa çapulcular.
çok gördük sizi, cumhuriyet mitinginlerinde falan 1 milyon kişiyle bağırıp 2 ay sonra seçimde dilinizin götünüze kaçtığını unutmayın.

Spora siyaset bulaştıran itlerin havlamasıdır.
Gayet yerinde söylemler.

Angus demiş ki spora siyaset bidi bidi demiş.

Taraftar sosyal yaratıklardır. Yasyayan bir organizmadir ve tepkilerini dile getirmeleri ise oldukça doğaldır. Bir metin ezberlemisler ayni sözüm ona bık bık konusuyorlar. Özgün olun lan bir çapulcu bile olamazsınız oğlum siz. Makarna kafalar.