bugün

şimdiden şampiyonlar ligine katılmayı garantilemiş rakiptir..
--spoiler--
SERi BAŞI OLAN TAKIMLAR

Shakhtar Donetsk (Ukrayna)
Ajax (Hollanda)
CSKA Moskova (Rusya)
Club Brugge (Belçika)
Monaco (Fransa)

SERi BAŞI OLMAYAN TAKIMLAR

Young Boys (isviçre)
Sparta Prag (Çek Cumhuriyeti)
Fenerbahçe (Türkiye)
Rapid Wien (Avusturya)
Panathinaikos (Yunanistan)

Fenerbahçe'nin 3. Ön Eleme Turu'nu geçmesi halinde Play-Off Turu'ndaki muhtemel rakipleri ise şöyle:

Manchester United (ingiltere)
Valencia (ispanya)
Bayer Leverkusen (Almanya)
Sporting Lisbon (Portekiz)
Lazio veya Napoli (italya)
--spoiler--
http://www.milliyet.com.t...ahce-2067356-skorerhaber/
liste den çok resime benziyor.

ya...ğı yediğimizin resmine.
Kura şansı iyi olursa cska veya oyuncularını satmış bir shakhtar play-off da ise lisbon gelirse gruplara kalabilir diyorum.
tam, fenerbahçe bu kadar transferi başarıya dönüştüremezse boku yedi diye düşünürken karşıma çıkan başlıktır. takımları tam olarak bilmiyordum da şimdi görünce daha bir etkili oldu. fenerbahçe yepisyeni bir takım kurduğu için nasıl oynarlar ne yaparlar tam olarak bir fikrimiz yok ama bu takım benim bildiğim takımsa, türkiye liginde mücadele ediyorsa mucizevi bir değişim olmadığı sürece tokatlanıp döneceklerdir.

ikinci bölüm: içimden geldi kendimce bir değerlendireyim dedim.

şimdi ilk tur takımlarına baktığımda kim geçer kim alır kendi fikirlerimi söyleyeyim.

shakhtar donetsk önemli bazı oyuncularını kaybetti ama bir geleneği olan takım. bunlar gelirse avantaj onların.

ajax bu yıl şampiyonun psv olduğu hollanda liginde ondan önceki 4 yıl üst üste şampiyon olmuş bir takım. daha oturmuş, ne olduğunu bir derece bildiğimiz bir takım. bence yine onlar avatajlı olur.

cska moskova'nın amına koyayım. o kadar diyorum. bir nefretim var bu adamlara karşı. fener burada avantajlı.

club brugge isimli köy takımına geldiğimizde ise yine fener avantajlı ama dikkatli olmak lazım. köy takımı falan ama.

monaco kısa zamanlı zenginlik serüveninden çıktı ve bu sezon kondogbia gibi bir oyuncularını da kaybettiler. o kadar abartılacak bir şey yok. ocampos'ta gitmiş. iki üç tane benim beğendiğim oyuncuları kaldı. avantaj fener.

play-turu bir sonraki tur olmasıyla birlikte çok daha taşaklı takımlarla dolu

manu direkt yaz. alırlar.

valencia benim sempati duyduğum takımlardan biri. fena da değiller. bir önceki sezondan sonra toparlandılar. avantaj onlarda diyorum ben.

bayer leverkusen, valencia ile yakın benim için ama daha bir güvenilir durumdalar yine avantaj onların.

sporting lisbon da bu turun köy takımı. tur atladığımız için köy takımları da güçleniyor. yakın derim ben buraya. kesin bir şey söylemeye üşendim.

lazio gelirse fenerbahçe, napoli gelirse napoli avantajlı diyorum ben.
Ilk turda monaco veya shatkar (ki bu sene 3 önemli oyuncusunu satmasina ragmen) play off ta da manu ve valencia sakat duruyor.kura şansimiz da pek iyi degildir takim olarak malum.işimiz kolay olmayacak.
Manchester ya da valencia dan başka fenerbahçeyi zorlayacak takım olmayan rakiplerdir..
Bu fenerde eşek şansı var gider en kolay takımları seçer.

Club brugge 3. Ön eleme
Play of tada s.lizbon
ahada buraya yazıyorum..
Lakayt oynamayan fenere, öyle de ağır sorun çıkartacak rakip (manu hariç) gözükmüyor. önemli olan gruplardan çıkarmıyız?

fenere veya gs ye gruplarda, "barca-real-bayern-psg" dörtlüsünden biri denk gelirse geçen seneki şampiyonlar ligi rezaletinden daha büyükleri yaşanır, alınan ağır yenilgiler türkiyede gruplardan çıkma psikolojisini olumsuz etkiler.
Fb bu kadroyla bu takimlardan ustundur alsi takdirde gecmemesi halinde buyuk husran ve sezona baslmadan teknik payronunun gonderilmesi gundeme gelebilir allahdan arsenal yokda bir sansi var denilebilir .
biz bu kadar takımı hangi sahaya gömeceğiz?

(bkz: metehan)
http://m.uludagsozluk.com/e/28403158 feneri zorlayacak rakiplerdir.
7 senedir gidemeyince gelmesi son derece normal rakiplerdir.
Kim gelirse gelsin feneri kucağına alacağı takımdır.artık fenere kucak dansı yaptırırlar..
Ön elemede fenerbahçeyi zorlayacak takım yok. Ön elemeyi geçeriz de play off ta rakibe göre değişir.
shakhtar donetsk'in uefa şampiyonu olduğuna bakmayın, biz uefa şampiyonu olduk diyenlere karşı 16 senedir kendi stadımızda yenilmiyoruz.
Adamlar avrupaya gidecek gidebilirse; giderayak gs ye yenilmediğini soyluyor kendi sahasında.

Lan bi aç kendini bu vizyonunu genişlet.
NATO kafa NATO mermer.