-9 averaj ve 0 puanla ülkemizi rezil etmiştir.
daima kahkaha atmama sebep olan olaydır.

fenerbahçe 0-3 barcelona
fenerbahçe 0-1 o.lyon
b.leverkusen 2-1 fenerbahçe
o.lyon 3-1 fenerbahçe
fenerbahçe 1-2 b.leverkusen
barcelona 1-0 fenerbahçe
sıfır çekmişti ama bu seneki galatasaray kadar rezil, ezik futbol oynamamıştı.

galatasaraylıların yeni dalı. 1 puan aldılar ya amk.
leverkusen'dan puan almak için götünü yırttığı şampiyonlar ligi grup maçları hadisesi. Rezilliğin önde gidenidir ayrıca.
sigma'dan 7 yemiş bir takım için normaldir.
türk futboluna verilmiş büyük zarardır.
gülme sebebidir. şampiyonlar ligine alınmama fiyaskosuyla beraber ülkemizi avrupada rezil-i temsil eden tek sürüdür. (bkz: kuş sürüsü).
acınasıdır. şaka gibi la son puanı alacaklar diye sevinceklerdi rivaldo 90.dakikada 90'a çaktı o hayalleride suya düştü.
reklamın iyisi kötüsü olmazmış derler , doğrudur . O yıllarda Türkiye'yi avrupa ve dünyaya tanıttı fenevbahçemiz , sadece iki takım varmış puan alamayan takım şampiyonlar liginde slovakya ligi takımı kosice ve fenerbahçe . Avrupa'da başarıdan başarıya koşmuş bir diğer klubümüz için (bkz: sekiztaş)
fenerbahçe en azından gol atıyormuş. bursa gol atmadan sıfır çekecek.
hemen hemen bütün avrupa kupalarına katılan kulüplerimizin başarısızlığıdır. ön eleme turlarında adını ilk defa duyduğumuz
takımlara elenmeler , farklı mağlubiyetler , rekor kırdırılan forvetler vb.

boşuna debelenmeyelim. fenerbahçe, galatasaray, beşiktaş, bursa hatta trabzon hepsi aynı gemideler , arasıra içlerinden bir iki tanesi geminin içinde, geminin gittiği yönün tersine gidiyor ama sonuç değişir mi sizlere bırakıyorum sözlükseverler.
grup pisikolojisini kaldıramamasındandır.
bireysel günü birlik başarıların takımı olduğu için böyle sofistike, böyle vizyonu olan bir organizasyonda sıfır çekmiştir fenevbahçe.
bursaspor fenerbahçenin rekorunu elinden alamayıp sadece ortak olabilir 0 çekmesi durumunda. rekoru ele geçirmek için - puanda veya - averajda olması gerekmektedir.
peşinen not: fenerbahçeliyim.
ben daha çok bursasporlu bazı arkadaşların hatırlatıp rahatlamaya çalıştığını görüyorum. biz o davayı zico zico kapattık.
fenerbahçenin bursaspor'a karşı aldıgı tavırla ben avrupada sikildim siz beter olun söylemindeler.
fener taraftarnın bursaspor un bütün rakiplerini desteklemesi gibi sonuçlar doğuran fenerbahçe rezilliklerinden birisi.
porto ellerine verdikten sonra savunma refleksi olarak beşiktaşlı bazı yazarların one sürdüğü başlık. ulan bizde üzüldük niye ortamı geriyorsunuz ki bırakın adam gibi üzüntünüzü paylaşalım işte.
Türkiyeyi avrupada rezil eden en büyük takımdır. yaptıkları yapacaklarının garantisidir.
galatasarayın gösterdigi başarıyı kıskanan ama hiç bir zaman o başarıya ulaşamıyacak(yani ben hayattayken zor)takımın avrupadaki kepaziligi.8-0 diyen ezikler klubu.
bu akşam kertiğine kadar düdüklenen beşiktaşlı garibanların hatırlatmasıdır. o rekor bize ait size vermeyiz merak etmeyin.
ama hakkınız var şimdi: 8-0 sonra da 10 kişiye 3-1. tabi koyuyor insana! ızdırabınızı paylaşıyoruz yahu!
not: eksilemek için fazla kasmayın.
rivaldo'nun camp nou'da fenere saldığı son dakika frikiği hala akıllardadır.
(bkz: beşiktaşlı melisler rahatsız)
genelde rakip takımlar avrupa'da bi bok oynamadan evinde rezil olarak mağlup olduğu maçlardan sonra, rakip taraftarlar tarafından dile getirilir. anlatabiliyor muyum?

bugün hangi maç vardı ya?
*
unutmayınız... unutturtmayınız...

ısrarla hatırlayın ve hatırlattırın...
(bkz: genç beşiktaşlılar rahatsız) ***

(bkz: 21 ekim 2010 beşiktaş porto maçı)
islam çupi'nin bahsettiği büyüklük bu olsa gerektir.