bugün

lig tarihi boyunca yaşanmamıştır.
Sonsuza kadar da yaşanmayacaktır.
fikstürden kaynaklanır.
samiyene şampiyon çıkıp su şişelerine rağmen galatasarayı yenebilmiştir.
şampiyon çıkmıştır ve üstüne rakibini yenmiştir...
fenerbahce sami yen'e sampiyon cikmistir. bir de ustune bilezik gibi gecirmistir. beraberlik falan degil dikkat. tekrar soyleyeyim, sampiyon olarak gelip bilezik gibi gecirip gitmistir. oldu mu efendim?

ayni fenerbahce galatasaray in 100. yilinda da sampiyon olmustur.
fenerlilerin psikolojisini bozmuştur
Galatasaray ın başarısını görmezden gelenlere bir hatırlatma yapayım.
Şampiyon gelmek başka şampiyonluğu almak başka
Hayırdır hem şampiyonluğu alıp hemde yenemeydik.
Ayrıca bir takım neden yenilir. Az saksıyı çalıştırın.
Şampiyonluğu almak için gereken puanı mücadeleden almak yenmekten sayılmıyor mu.
daha ne yapacaktık.
Bakın hiç hakaret etmeden izah ettim anlayana.
- hacı benim psikolojim bozulmadı.
+ olm siz bizim sahamızda kupa alsanız benim bozulurdu lan.
- kasımpaşa, siz geçen sene ortada yoktunuz olum.
+ lan cana'ya tahammül ettik biz hagi'nin hatrına, her zaman bu takımlaydık her zaman da olacağız, şu genellemeleri kes artık, hatırlarsanız kalecinizi dövdünüz olum, kendi takımınızın oyuncusunu dövdünüz. biz sadece çıkış yolu gösteririz sizin gibi abartmayız hiç bir eylemi.
- kasımpaşa, hiç üzülmedim olum gram üzülmedim, zaten şike dediler yıprattılar bizi, oyuncularımız yoktu.
+ yok artık daha neler; ulan kayseri'den serdar kesimal'i aldınız lugano'nun yerine adam kayseri'de harikaydı size tutmadı sorun mu oldu. bize göre kadronuz oturmuştu. sol beke ziegler'i aldınız, santos'a defansif yönü zayıf diye etmediğiniz laf kalmamıştı, stoch ve topuz'a karşılık biz de emre çolak ve engin, bir dönemde sizin eskiniz kazım vardı. bir tek kale için konuşabilirsiniz diyecem ama size göre volkan dünya'nın en iyi kalecisi orda da iyisiniz yani.
- kasımpaşa, ayna, biz sizi 6-0 yendik, ama bizim uefa kupamız var.
+ (bkz: mavi ekran)
(bkz: ağlama melis)
çokta önemli birşey değildir.
(bkz: yaş 14 yolun yarısı)
nihat özdemir i ağlamaklı yapan durumdur. neyse o konuya girmeyeyim, buralara sığmaz yazacağım şeyler! ha biz kadıköyde kupamızı aldık, öyle veya böyle orada şampiyonluk kupasını kaldırdık, kaldıramayanları da oraya gömdük, papazın çayırı aslanın çimeni oldu, hazmedeceksin! fenerbahçe günün birinde tt arenada, bu olayların ardından kupa alabilir mi, elbette papazın karasını alır, yani alamaz. adamın götünü keserler, o sadece galatasaraya ve galatasaraylılara mahsustur. allahımıza şükürler olsun!

--spoiler--
yenilgiyi hazmedemiyorsan bu işi yapma
--spoiler--

(bkz: koyduk mu)