bugün

Euroleague i domine edermiş ahahajakakskskj. Kim sikler euroleague i aq.
altyapının gelişmesi için faydalı olabilecek gelişmedir. gençleri izlemek daha keyif veriyor. hem trt'den izleme keyfi de cabası.
Ben bir fenerbahçeli olarak 1-2 sezon ptt de takılalım derim, benim açımdan sorun yok maçları trt'den izlerim ama lig tv bunu kaldıramaz.
keşke olsa. kapatırız futbol şubesini kalanlarda kardeş kardeş oynarlar kumda. futbola harcanan paraların bir kısmını diğer branşlarla aktarıp hepsinde dünya devi oluruz.
Olması gereken şeydir.

Hatta küme değil, futbol tarihinden ihraç edilmeleri gerekir. Evet.
--spoiler--

önce takıma bakarım kodoman mı diye
sonra cezaya bakarım bu kodomona çok mu diye
ünlü tüpçü - y. demirören

--spoiler--
Davayı fetöcüler yürütmüş, davanın açılması da kumpas fakat ortada şike olduğu su götürmez gerçek. Mevzu madem yalan niye ekinlerin, tarlaların savunmasını yaptın ?
fetöcülerin beklediğidir. kurdukları kumpas yarıda kalınca kıvırmalar başladı. hala cas davası bilmem ne diyen mallar var. lan tane tane burada defalarca anlattık hala cas davası diyor utanmadan. ulan cas'a giden bilgi belge fetöcü savcuların hazırlayıp fetöcü hakimler tarafından onaylanan belgeler. cas delil aramaz cas ele gelen dökümana bakar ona göre karar verir. sen cas'a senaryo yollarsan okur onaylar. şimdi kumpas davası bitince ne olacak? kafalar güzel. evet.
selçuk dereli nin dediği gibi beşiktaşı meze yapmasalar bari bu olaya.
mümkün değildir. şike yapan takımın küme düşürülmesi sadece adalet kavramının olduğu ülkelerde gerçekleşebilir.
(bkz: hadi inşallah)
italya'da şike suçlaması yapılan juventus düşürülür ama nedense Türkiye'de bu kural işlemiyor. 2011 yılında yapılması gerekirdi bu eylem fakat aradan kaç sene geçti.
48 saat direnirseniz belki düşer. evet.
Galatasaraylılar da böyle işte. aynı akpliler gibi. yap şikeyi yap şikeyi sonra şikeci feney ühühü diye ağla.

ben bir Fenerbahçeli olarak 16 yıldır kadıköyde gs karşısında şike yaptığımızı kabul ediyorum. hep para verdik fakirlere.

düşürün bizi ama karımızı da verin. biraz da alt ligde şamarlayalım. *
geç bile kalınmıştır.
fenerbahçeli olarak söylüyorum düşürsün ibneler, ama şu unutulmamalı örnek veriyorum türkiyede kerhanede var resmi olarak, vergi kaçırıp evde sikişenler de var gs liler tsliler masumuz demesinler olayı fenerde patlattılar sadece.
eğer aziz başkan'ın cezası infaz edilip tekrar ceza evi günleri başlayacaksa

kimseden medet beklemeden yapılması gereken hadisedir.

25 milyonluk bir camianın başkanını allem edip kallem edip içeri atacaksın.

ama takım ligde hem de lider olarak yoluna devam edecek.

artık bu düzmece yargı süreci tamamlandığına göre başkanın kalemini kıranlar takımı da küme düşürsün.

sonra kim ne hali varsa görsün amatör kümede de oynasak orayı süperlig e çeviririz biz.

ama ...

(bkz: yemez)
sokakta oynasa kaldırımdan destekleriz. o kadar.
küme düşmesinden daha vahimi; hala bu kulübü bu hal getiren zat-ı muhtereme tepki verilmemesidir.
işin gerçeği galatasaray da, beşiktaş da, fener'in küme düşmesini rekabet ve finansal gereksinimlerden ötürü kesin ve kesin isteyemez.
glasgow rangers, celtic rekabetine bakacak olursanız ne demek istediğimi anlarsınız. *
şike olduğu ispatlansın zaten direkt amatör kümeye gidelim. yetti ulan rüşveti yolsuzluğu çıktıkça kabak fenerbahçemin başına patlıyor. hadi düşürün bizi en dibe. ondan sonra konu yolsuzluklara gelsin de görelim ne bahane bulacaksız? gerçi daha beşiktaş var. sıra onlara gelir ne olacak. yolsuzluklar bekleyebilir yani.
Küme dediğin nedir gülüm? Bizim olmadığımız küme zaten boş kümedir.
çok güldürmüş durumdur. nefret edenler istedi diye bir takım küme düşmez.
fenerli olamayan bilinçli kişiler için olasılık açısından olma ihtimali olmayan ancak olursa zevkten dört köşe olunabilecek durumdur.
Uefa tehdit ederse gerçekleşebilir.
Eğer şike varsa olması gerekir. Tüpçü buna cesaret edebilir mi o ayrı mevzu.