bugün

anlı şanlı aslanın ve kara kartalın yanında oldukça küçük kalmasından dolayı Fenerbahçe yönetimi, Fenerium gelirlerini artırma amacıyla boğa tişörtleri bastırmaya karar vermesi ile ortaya çıkan acı gerçektir.

http://kralspor.ensonhabe...mi-oluyor-2013-11-14.html
çok kral bir hareket olur.
zamanı gelmiş ve geçiyordu.
çok gülünesi olay. fakat ağızla değil.
yanlış olandır. bir galatasaraylı olarak söylüyorum, ne olursa olsun sembollerin nereden geldiğini araştırmakta ve ona saygı duymakta fayda var. kanaryaya da saygı duyuyorum.
fenerin, ötmeyen kuşundan vazgeçmesidir.
yine galatasaray kompleksindendir. olm bi kendinizle barışık olun yazık lan...
boğayla fenerbahçe ilişkilendirilemeyeceği için olmayacak olay.

bir beşiktaşlı olarak, tarihe sarı kanaryalar daha yakışıyor.

sonuçta kiminki daha büyük diye tartışmıyoruz. sembol la bu.

hem banane amk tabide rakibe saygı.
aslında altınboynuz da fb'nin sembolü olabilir.

doğru eylem.
aaa çok üzülürüm ama. kuş beyinli, minik kuş, minik kanarya ben bunları kullanarak takılmayı seviyordum artık diyemeyeceksem ne anladım bu rekabetten.
angry birds, kanatlı gibi terimler yerine davar, öküz, dana ve büyükbaş'ın devreye gireceğini gösteren durumdur.

kurban bayramının 1. günü oynanacak bir maçta yenilmeleri halinde gazete manşetleri ''x danaya girdi'' şeklinde olacaktır.
boğa olabilir.
değiştirilse bile cikcikler her zaman cikcik olarak kalacaktır. boğa olsa ne yazar. onu da cicikleriz.
kedicikleri rahatsız etmiş olaydır.

(bkz: geh pisi pisi)
doğru olmayan olay. saçmalamayın yahu semboller yıllar sonra değiştirilmez. sadece içinde kanarya geçen onlarca beste var mesela. hepsini boğa mı yapacaksınız olm. ne kadar güce tapan bi milletiz amk ya. kanarya iyidir.

not: red bull sponsor olacaksa boğasını kullanabiliriz tabii ki. adfksda
(bkz: illa hayvan sembolü isteyen futbol kulubu)
yerinde bi hareket....kanarya gibi masum bi kuş fenere yakışmıyo...

bence fenerin simgesi aziz yıldırım figürü olmalı...şöyle gözlüklü ve che guevera edasıyla yukarıya doğru sertçe bakan bi yüz resmi....

fenere en çok o yakışır....

boğaymış....puhahahaha....lan biz boğayı kurbanda kesiyoruz mk....aslan napar biliyomusun o boğayı....götünden yemeye başlar canlı canlı mk....
fenerli olarak hoşuma gitmedi ama sivrisinek bile olsa farketmez. 10 kasımda ortadaydı neyin küçük kaldığı
fenerbahçe'nin ne denli değişken bir takım olduğunu gösteren iş, olmaz olamaz bir beşiktaşlı olarak kabul etmek zor imkansız kartal yerine başka sembol olmaz bizde.
ahde vefası kesinlikle olmayan fenerbahçe'nin ne kadar ticari düşündüğünün kanıtıdır. neymiş efendim, boğa figürlü formalar çok satılmış. vay be.
sevgilisi tarafından kanaryam diye sevilen fenerbahçeli kızlara grev yaptıracak olaydır.
kuş olmak yerine sığır olmak.
büyük eğlencesin fenerbahçe.
gerçek değildir. boğa kadıköy'ün simgesi olduğu için yeni ürünlerde kullanılmaktadır. biz aslanız, kartalız parçalarız yeaaa diye kendini çocukça avutan az gelişmişler bundan malzeme çıkaracaklarına şampiyonluk kutlamasında hayvanat bahçesinden getirdikleri zavallı bir aslanı kafese koyup arabayla saha kenarında turlatan takımlarına baksınlar.
(bkz: aslan olup 15 yıldır kanarya yiyememek)
birilerinin fenerbahçe yönetimine boyunun değil işlevinin önemli olduğunu anlatmalı.

dalga geçtiğin kanarya her maç eziyor aslanın zürriyetini.
(bkz: kuşum ötmüyor)