bugün

fanatik underground beraber hareket eden fenerbahçelilerin elden ele verdikleri bro$ürün sonunda kalın ve büyükçe yazan yazı.
(bkz: stadı da yakmıştık)
(bkz: yakarız bu gezegeni)

(bkz: şafak sezer)
*
(bkz: newcastle yanıyor interpol beni arıyor)
(bkz: neronimo)
Fenerbahçelilerin eline verilen kalın şeyde yazıyormuş. Neydi ya? ha broşür tabi..
fenerbahçenin küme düşmesinin sebebi, ne federasyon, ne polis, ne savcılık. kendi yöneticilerinin yediği haltlar. git kendi yöneticine yap, ne yapıyorsan.
oğlum siz balataları yakmışsınız.
(bkz: oha)
Benim isteğim Fenrbahçe küme düşürülsün ve sonrasında mahkemece aklansın. (Zira başkana sorulduğu iddia edilen sorularla ilgili muhatap olmayan kulüp başkanı yoktur) Biz de o zaman bunları yapanların burunlarından fitil fitil getirelim.
intikam soğuk yendiğinde daha lezzetli olur.
Hele bir de ikinci üçüncü dalgada birden hukuk alimi kesilen bilgisizlerin takımlarıyla ilgili de bir şeyler olsun da, ekmek kadayıfının üstüne kaymak gibi olsun.
Herhangi bir klup sempatizanı değilim ancak şöyle de bir gerçek var, biri hakkında konuşuluyorsa ya gerçektir yada gerçekleşmesi mümkündür. Ancak böylesi büyük bir organizasyonda 1-2 kişi suçlanırken diğerlerinin sütten çıkmış ak kaşık olma olasılığıda zayıf.
ülkenin suçu ne ? diye sorulasıdır.
bir faydası olacaksa;

(bkz: sana çakmak lazım)
fenerbahçenin küme düşmesi halinde ülke ekonomik olarak yanacaktır zaten.
(bkz: yak yak köfteler hazır)
(bkz: risk budur)
(bkz: nasıl korktum anlatamam)
Sadece ülkeyi olsa iyi dünyayıda yakarım *.
belirtilen ülkenin muz cumhuriyeti olma ihtimalinin yüksek olduğu aşikar.

(bkz: bir cumhuriyetin yanarak çöküşü)
(bkz: fenerbahçe cumhuriyeti)
motoru yakmış fanatiklerin kendi stadlarını yakma konusunda tecrübeli olmalarına güvenerek aynısını tüm ülkeye yapabileceklerini sanmasıdır. " ateş olsan cürmün kadar yer yakarsın " deyip kendi halinde bırakılmalıdır.
(bkz: beni yak kendini yak mamadou niang)
orayı yıkarlar, aman pardon yakarlar*