bugün

sporasiyaset karıştıran şerefsizlerin sesidir.kısmak lazım.
muhalif fenerlilerin helal olsun çektiği, akp li fenerlilerin ise gayet gereksiz bulduğu slogan.
Fenerbahçe halktır bu da halkın sesidir. Evet.
Konu olimpiyat, akdeniz oyunları olup hükümet böbür böbür böbürlenince spora siyaset karışmıyor ama hükümet protesto edilince siyaset yapan şerefsizler oluyor ha? Sesli güldüm ve sandalyeden düştüm ve de kahkaha attım.
bu olay siyaset olmaktan çıkmıştır artık. bu ses halkın sesidir.
olayın siyaset olduğunu iddia eden yavuşakların sözlükten şutlanması gerektiği durumdur. ulan sikile sikile doymadınız.
Hay amq şimdi 2.yarı tüm maçların seyircisiz yaparlar.
Kim takar tt arena ve kasımpaşa stadındaki hükümet aleyhine olan protestoyu. Fener yapınca ceza var anasını sataym.
seslerini kısmak isteyenlere dünyayı dar edecek vatandaşların demokratik protesto haklarını kullanmalarıdır.
Lucescu dan jet yanit : kopekler istiyor diye atlar olmez.
maçlara genelde boş insanların gittiğine delildir,
ha sen orada bağırdın diye hükümet istifa edecek demi?
(bkz: salak yemin ediyorum gerizekalı bu çocuk)
kadıköyde o ses normaldir doğaldır.
istifa diye bağırmak alışkanlık yapmıştır. kimin istifa etmesi gerektiği pek de önemli değildir.
yanlış duymadıysam şöyle bir tezahurat yapılmıştır.
(bkz: hırsız tayyip erdoğan)
fenerli olmayanların bile tüylerini diken diken edebilecek olay.
galatasaraylı olarak fenerbahçenin en sevdiğim hatta tek sevdiğim yanıdır.
Helal olsundur.
bir fenerbahçeli olarak katılmadığım sestir. fenerbahçelilerin de birçoğu katılmamaktadır. zira fenerbahçe siyasetin değil halkın takımıdır. orada siyaset yapan takımına ihanet ediyordur. spor ve siyaset ayırımını yapamayan provaktörlere fenerbahçe tribününde yer yok. varsa biz yokuz.
hala halk siyaset futbol ayrımı yapan kafaları da göstermiş olan sestir-sesimizdir.

arkadaşım sen hala halk-siyaset ayrımı yapıyorsan algında bir yanlışlık var demektir. siyaset dediğin şeyi halk kendi adlarına yapsınlar diye seçer o siyasetçileri(onlar bunu hep unutur ya da yapamaz o ayrı). futbol desen sadece bizim halkımızın değil tüm halkların yaşam biçimidir(iyidir kötüdür tartışılır elbet) ama o stada gitmiş kişi hangi takım taraftarı olursa olsun o takım için pek çok fedakarlık yapar sever hayatının merkezine alır. bu sebeplerden sen halk-taraftar-siyaset ayrımı yapamazsın. bitti!
Bu ülkede bir fenerbahçenin bir beşiktaşın sesi çıkmaktadır hırsızlığa zulme karşı. helal olsundur.

göt yalayıcılarda yalamaya devam etsin.
okulda, tribünde, sokakta orada burada siyaset olmaz diye diye yıllardır insanları apolitik yaptınız! siyaset hayatın her yanında özellikle de spora çok yakışıyor. Tribün halkın sesidir ve halk susturulamaz!

Daha 19 Yaşında Düşlerinde Özgür Dünya Öptüğü Çubuklu Forma Yaşayacak Anısında Ali ismail Korkmaz Fenerbahçe Yıkılmaz!
spora siyaset karıştırmaktır.. öbürüde kalkar farklı bir slogan atar ve stadyumlar siyaset arenası haline gelir.

her kim siyasi görüşünü spor müsabakalrına yansıtırsa , yanlıştır.

hataların başlangıcı olur.
Ist takimlarini desteklemem ama fenerbahce taraftarini destekliyorum.